آکاایران: برای آرایش ابروها، محصولات و لوازم ارایش زیادی وجود دارد که بعضی از آن‌ها بسیار عادی و معمولی هستند، مانن مداد ابرو که تقریبا همه با آن و طرز استفاده از آن کاملا آشنا هستند. اما محصولات دیگری مانند ریمل و لاک ابرو نام‌های تازه‌ای هستند که استفاده از آن‌ها به تازگی رسوم شده است. ریمل ابرو که کاربردی شبیه به ریمل مژه دارد و برای رنگ و عمق دادن به تارهای موی ابرو به کار می‌رود. اما لاک ابرو محصول آرایشی نیست و نوعی تتوی موقت است.لاک ابرو که ظاهری شبیه به ریمل دارد و براش آن نیز شبیه به لاک ناخن است، طرز استفاده بسیار ساده‌ای دارد و درست مانند لاک زدن به ناخن‌هاست. در این مقاله  از مجموعه مقالات آکاایران،تصمیم داریم در مورد طرز استفاده و ویژگی ها لاک ابرو بیشتر صبحت کنیم. با ما همراه باشید.

  لاک ابرو

لاک ابرو نوعی ماده تتوی موقتی است که بعد از استفاده برای ابروها و شستن آن، تا 72 ساعت به ابروها رنگی طبیعی می‌دهد و ابروها را پرپشت و حجیم نشان می‌دهد. درست مانند تتو که فرد ابروی مصنوعی دارد، اما با استفاده از لاک ابرو، نمای مصنوعی در ابروها ایجاد نخواهد شد، البته نسبت به ریمل ابرو کمی براق‌تر است.

لاك ابرو چيست

دوام و ماندگاری بسیار بالا

دارای خاصیت ضد آب و صد تعریق

پوشش دهی کامل ابرو‌ها

رنگی کاملا طبیعی (از قهوه‌ای روشن تا قهوه‌ای تیره)

بخشیدن جلوه خاص و ویژه به ابرو‌ها

  

چطور از لاک ابرو استفاده کنیم؟ 

لاک ابرو یکی از محصولات آرایشی است که موجب پرپشت و حجیم به نظر رسیدن ابرو‌ها شده و با کمک آن می‌توان با کمترین هزینه و در کوتاهترین زمان مثل حرفه‌ای‌ها آرایش کرد.

با استفاده از براش لاک ابرو، مقداری از آن را روی ابروها بزنید و کاملا تمام ابرو را با آن بپوشانید. سپس اجازه دهید تا خشک شود و بعد با دست این مایع خشک شده را از ابرو جدا کنید. بعد از جدا کردن این پوسته، خواهید دید که ابروهایتان کاملا پررنگ می‌شوند و پوست زیر آن رنگ می‌گیرد، مانند ابروی تتو شده، اما موقتی!

نوعی لاک ابرو نیز وجود دارد که باید آن را بر روی کل ابرو کشیده و سپس اجازه دهید تا خشک شود. بعد از خشک شدن این مایع می‌توانید آن را با دست از ابرو جدا کنید. بعد از جدا کردن پوسته خشک شده، مشاهده خواهید کرد که ابروهایتان پررنگ شده و پوست زیر ابروها نیز رنگ گرفته و مانند تتو ابروها پرپشت به نظر می‌آیند. 

Image result for ‫لاک ابرو‬‎

نکات مهم

  • به دلیل ناآشنا بودن این محصول هنوز برند‌های بزرگ آن را تولید نکرده‌اند، ولی در ایران چند نمونه از این محصول وجود دارد. از برند‌های معروف می‌توان به مک، میبلین و راشین اشاره کرد.
  • اگر رنگ غلیظ لاک ابرو شما را اذیت می‌کند و احساس می‌کنید ابروی شما حالتی مصنوعی پیدا کرده می‌توانیدریمل ابرو را جایگزین کنید که کار کاملا مشابه را انجام می‌دهد.
  • این مایع ابرو برای افرادی که از لحاظ مشکلات شرعی نمی‌توانند تتو کنند، بسیار مناسب است. همچنین برای خانم‌هایی که ابرو‌های کم‌حجم و کم‌رنگی دارند ولی تمایلی به تتوی دائمی ندارند، در عین حال دوست دارند آرایش غلیظی بر روی صورت داشته باشند، بسیار عالی است.
  • حتما قبل و بعد از استفاده از لاک ابرو اگر خواهان داشتن ابرو‌های سالم هستید تقویت ابروها را جدی بگیرید. بدون مراقبت، ابرو‌ها شروع به ریزش کرده و داخل آن‌ها خالی می‌شود.