روش بافت مو حصیری به زیباترین شکل

بافت مو حصیری بین خانم ها محبوب است و از مد هم نمی افتد، بافت مو حصیری مناسب مهمانی و مجالس مختلف است. خانم های جوان و دختران می توانند از این مدل مو استفاده کنند و لازم نیست برای بافت موی حصیری به ارایشگاه بروند. در این مطلب طرز بافت مو حصیری را برای مبتدی ها آموزش می دهیم.

آکاایران: آموزش بافت مو حصیری 6 تکه برای افراد مبتدی + عکس

آموزش بافت مو حصیری 6 تکه

می توانید با بافت موی حصیری 6 تکه بی نهایت دلپذیر شوید فقط کافی است طبق مراحل زیر پیش بروید، اگر مبتدی هستید و بار اول است که این بافت مو را انجام می دهید بهتر است روی پوستیژ تمرین کنید تا خوب حرفه ای شوید.

برای بافت مو حصیری 6 تکه باید موهای خود را به 6 قسمت مساوی تقسیم کنید، سپس 3 دسته از موهایتان را جدا کنید و از سمت راست شروع به بافتن کنیدبه این ترتیب که اولی زیر دومی رو و سومی زیر قرار می گیرد. دومین بار دومین تکه از موها را از سمت راست بگیرید و مانند مراحل قبل اولی زیر دومی رو و سومی زیر ببافید برای بار سوم آخرین تکه را بگیرید و زیر و رو و زیر ببافید.

تمتم مراحل طی شده را برای 3 دسته سمت چم مو نیز نجام دهید به این صورت ک داهلی ترین قسمت دسته سمت چپ به صورت رو، زیر و رو می بافید سپس دسته دوم را زیر, رو و زیر میبافید و دسته آخر را رو, زیر و رو قرار میدهید.

حال خیلی راحت این روش را یاد گرفته اید و می بینید که با تمرین کردن بیشتر چقدر می توانید راحت تر این مدل مو را یاد بگیرید.

» همچنین ببینید :

آموزش تصویری بافت مو مدل دم اسبی با سنجاق کریستال

آموزش مدل موی جمع با بافت یکطرفه

آموزش 6 مدل زیبای بافت مو

مدل بافت مو کف سر

آموزش بافت مو حصیری 6 تکه برای افراد مبتدی  عکسآموزش بافت مو حصیری 6 تکه برای افراد مبتدی  عکس
.

منبع : topnaz.com