آکاایران: با گفتن و شنیدن کریسمس نا خودآگاه به یاد بابا نوئل و درخت کاج می افتیم که روی درخت کاج تزییناتی بسیار زیبایی انجام شده است و در اولین روزهای زمستان است که بسیاری از انسانها این روز را مهمانی می روند اکنون ما می خواهیم برای کسانیکه به این مهمانی دعوت هستند نکات آرایشی را بیان کنیم که مناسب این روز است
در این مقاله به مدل های مختلف آرایشی پرداخته شده که برای تعطیلات و مهمانی های کریسمس بسیار مناسب است.

مژه ها
برای زیبایی بیشتر چشم های خود می توانید از مژه مصنوعی و یا اکستنشن مژه استفاده کنید تا بتوانید با استفاده از این مژه ها چشم های مسحورکننده ای داشته باشید.

آرایش دودی

برای به وجود آوردن ظاهری متفاوت یکی از بهترین آرایش ها، آرایش دودی چشم هاست. این آرایش که ریشه آسیایی دارد چشم ها را خیره کننده و دلپذیر  می کند. برای این آرایش کافیست از رنگ های قهوه ای و کرم رنگ برای برجسته تر کردن زیبایی چشم های خود استفاده کنید. همچنین می توانید از رنگ خاکستری نیز در پلک بالایی زده و سایه تیره رنگ تری را در دنباله چشم ها و به سمت خارج آن ها بزنید. علاوه بر آن از مداد و یا خط چشم استفاده کرده و آرایش خود را تکمیل کنید.

ارایش چشم

لب های برجسته

رژ لب هایی به رنگ قرمز روشن، زرشکی، و یا حتی رنگ شرابی برای زمستان بسیار مناسب بوده و می توان در هر مناسبتی از آن ها استفاده کرد. همچنین می توانید برای نشان دادن جسارت خود در آرایش کردن از رنگ های نارنجی و شاتوتی هم استفاده کنید.

خط لب

فراموش نکنید که همیشه رژ لب مناسب به همراه خط لب مناسب آن است. پس اگر رژ زیبایی زدید ولی خط لب نداشتید فاقد شک لب های شما جذابیت کافی خود را از دست داده و یک چیزی در صورت شما کم به نظر خواهد رسید. پس سعی کنید همراه رژ لب تان از خط لب هایی مناسب رنگ رژ خود و یا رنگ های مانند قهوه ای، زرشکی و یا حتی بنفش استفاده کرده و رژ لب مناسب این رنگ ها را هم بزنید تا لب های شما زیباتر و جذاب تر به نظر برسند.

خط چشم

برای مهمانی های رسمی و یا غیر رسمی چه در کریسمس و چه در هر مناسبت دیگری یکی از آرایش های ساده و در حین حال شیک کشیدن خط چشم روی چشم هاست. برای کشیدن خط چشم هم کافیست از رنگ های مشکی، قهوه ی و یا دودی آن استفاده کنید. خط چشم اهمیت زیادی دارد زیرا چشم ها را خوش حالت تر می کند.

گونه ها

برای زدن رژ گونه از رژ گونه استفاده کنید و با استفاده از آن در نقاط درست صورت چهره خود را لاغرتر و یا پرتر نشان داده و گونه های خود را بهتر به نمایش بگذارید.

صورت

برای این که پری بیش از اندازه صورت خود را گرفته و یا صورت خود را پرتر نشان دهید می توانید از زیر سازی و پنکک استفاده کنید.

موها

در فصل زمستان و در آستانه کریسمس موها نیاز به مراقبت بیشتری دارند و حتی زیباترین آرایش ها هم با موهای نامرتب و به هم ریخته زیبایی خود را از دست می دهند، پس سعی کنید که از موهای خود بهتر مراقبت کنید و درخشش آن ها را در همه حال حفظ کنید.

انتخاب رنگ مناسب

انتخاب رنگ بسیار مهم بوده و رنگ انتخابی آرایش روی چشم ها، پوست و لی ها می تواند چهره را کاملا متفاوت نشان دهد. اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که پوست روشن ی دارید می توانید از رنگ های روشن تر روی لب ها و گونه های خود استفاده کرده و اگر پوست سبزه و یا تیره تری دارید  از رنگ های برنزه و متالیک بهره ببرید تا پوست و آرایشی بی نقص داشته باشید.

نکته مهم

همیشه به خاطر داشته باشید که برای درخشش بیشتر چشم ها روی آن ها از سایه براقی استفاده کرده و هیچ گاهاز سایه به رنگ چشمان تان روی پلک ها استفاده نکنید.

.

منبع : hidoctor.ir