اطلاعاتی در مورد فوندیشن و کار با آن

هر خانمی می خواهد که پوستی صاف و درخشان داشته باشد زیرا باعث زیبایی می شود، اگر شما هم مانند خیلی از افراد پوست صاف و خوبی ندارید نباید نگران شوید زیرا با محصولات آرایشی نوین هر فردی می تواند پوستی صاف و فاقد مشکل داشته باشد. فوندیشن یک محصول آرایشی برای داشت پوستی شفاف و دلپذیر است که به زیبایی پوست بسیار کمک می کند، فوندیشن معجزه گر آرایشی است که لکه ها، جوش ها، قرمزی، مبودی، ضایعات و فرو رفتگی های پوست را به خوبی می پوشاند و می واند ناپدید کند.

آکاایران: فوندیشن چیست و در آرایش ضورت چه کاربردی دارد؟

کاربردهای فوندیشن

چند نوع فوندیشن داریم؟

  • فوندیشن مایع
  • فوندیشن پودری
  • فوندیشن کفی

فوندیشن ها دارای رنگ های مختلفی هستند که هر کس باید متناسب با رنگ پوستش انتخاب کند، برای اینکه شما بهترین فوندیشن را برای خود انتخاب کنید باید قبل از خرید چند رنگ فوندیشن را بر روی پوست خود امتحان کنید و نزدیک ترین رنگ را برای پوست خود انتخاب کنید.

فوندیشن چیست و در آرایش ضورت چه کاربردی دارد؟فوندیشن چیست و در آرایش ضورت چه کاربردی دارد؟

روش استفاده از فوندیشن

در ابتدا پوست صورت را به خوبی بشویید و به آن مرطوب کننده بزنید، در مرحله بعدی باید پرایمر بزنید تا آرایش شما ماندگاری داشته باشد. بعد از زدن پرایمر نوبت به کانسیلر می رسد که باید زیر چشم هایتان و قسمت هایی از پوست خود را که لکه دارد از کانسیلر استفاده کنید.

حال زمان استفاده از فوندیشن رسیده است که باید با یک براش آرایشی مناسب شروع کنید و فاندیشن را خیلی خوب روی تمام صورت پخش کنید، برای اینکه تفاوت رنگ پوست و گردن شما معلوم نباشد بهتر است به گردن خود هم فوندیشن بزنید. بعد از فوندیشن به سراغ پنکیک بروید و آرایش پوست خود را تکمیل کنید.

.

منبع : topnaz.com