آکاایران: همه ما می دانیم که هایلایتر تأثیر فوق العاده ای در آرایش صورت دارد و حتی می تواند حالت چهره را اصلاح و زیباتر کند. ولی همه ما نمی دانیم که بهترین قسمت های صورت برای استفاده از هایلایتر کدام ها هستند. در ادامه با ۷ قسمت صورت که بهترین محل استفاده از هایللایتر هستند، آشنا خواهی شد.

این ۷ قسمت از صورت را به خاطر داشته باش تا با استفاده از هایلایتر در این مناطق بتوانی صورت خود را به زیبایی آرایش کنی.

"۸ کاربرد متدوال برای هایلایتر که هر خانمی باید بداند!" را اینجا بخوانید.

۱. گونه ها: با کمک هایلایتر روی برجستگی استخوان های گونه تا کنار گوش ها و گوشه بیرونی چشم ها، می توانی گونه های خود را برجسته تر و زیباتر نشان دهی.

۲. چشم ها: برای داشتن نگاهی زنده و شاداب، باید در دو قسمت از چشم های خود از هایلایتر استفاده کنی: یکی در مرکز پلک ها و دیگری، در گوشه داخلی چشم ها. برجسته کردن این نقاط می تواند چشم های تو را بزرگ تر و پرنشاط تر نشان دهد که برای میکاپ شب، ایده آل و بی عیب و نقص است!

۳. زیر چشم ها: با استفاده از هایلایتر در قسمت زیر چشم های خود، می توانی حلقه های تاریک و چروک های دور چشم خود را بپوشانی. برای این منظور، هایلایتر را با انگشت حلقه خود روی منطقه مورد نظر بمال و آن را به آرامی روی پوستت پخش کن.

۴. استخوان های بالای ابروها: تنها با حالت دادن به ابروها و پررنگ کردن آن ها نمی توان میکاپ کامل و بی نقصی داشت. اگر تا به حال این کار را انجام نداده ای، یک بار امتحان کن که استفاده از هایلایتر روی برجستگی استخوان های بالای ابروها چطور می تواند قوس ابروها را زیباتر نشان دهد. استفاده از سایه چشم روشن زیر ابروها نیز می تواند حالت ابروها را بهتر کند.

۵. بینی: اگر می خواهی بینی خود را کمی باریک تر نشان دهی، تیغه استخوان بینی را با هایلایتر بپوشان. استفاده از هایلایتر در قسمت برجستگی ظریف زیر پل بینی نیز می تواند ظاهر تو را زیباتر کند. تمرکز را بر نوک بینی خود قرار بده تا بینی ات باریک تر به نظر برسد.

۶. قسمت بالای لب ها: لب هایت را غنچه کن و هایلایتر را با استفاده از نوک انگشتان خود در قسمت بالای لب ها بمال. با این کار، لبخندی زیباتر خواهی داشت.

۷. لب ها: استفاده از پودر هایلایتر در قسمت مرکز لب پایین می تواند کمک کند که لب ها پهن تر و برجسته تر به نظر برسند.

اکنون که همه چیز را درباره محل استفاده از هایلایتر در صورت می دانی، آرایش خود را با استفاده از این محصول آرایشی کامل و زیباتر کن.

.

منبع : yasaman.com