آکاایران: آیا دور چشم خود تیرگی هایی داری که اعصابت را خرد می کنند؟ تیرگی دور چشم می تواند یکی از نخواستنی ترین مشکلات پوستی باشد. اگر می خواهی به صورت طبیعی با این مشکل مبارزه کنی، در ادامه با "آکا" روش ساخت امولسیون طبیعی فوق العاده مؤثر برای تیرگی دور چشم را بخوان.

برای درست کردن این امولسیون جادویی برای تیرگی دور چشم به مواد زیر احتیاج داری:

برای آماده سازی، بهتر است یک کاسه کوچک یا ظرف کرم که از قبل داشتی را تمیز کنی. همچنین یک قاشق چایخوری نزدیک خود داشته باش تا مواد را با آن ترکیب کنی.

پس از آماده سازی، کمی ژل آلوئه ورا را ردورن کاسه بریز. این میزان باید حدود یک قاشق چایخوری باشد چون بهتر است این امولسین را در میزان کم درست کنی که از فاسد شدن آن جلوگیری کنی.

سپس کمی روغن بادام شیرین را روی ژل آلوئه ورا بریز. بهتر است مقدار این دو یکسان باشند تا امولسیون تو مؤثرتر باشد. این دو ماده به صورت طبیعی در همدیگر حل نمی شوند. به همین دلیل، نمی توانی یک ترکیب یکدست درست کنی.

بهتر است پیش از هر استفاده، امولسیون را درست مانند محصولات زیبایی دوفاز، به خوبی ترکیب کرده و سپس آن را روی پوست دور چشم خود بمالی. ترکیب را درون یخچال نگهداری کن.

امولسیون را با انگشت حلقه خود روی پوست زیر چشم بمال. سپس آن را درست مانند محو کردن کانسیلر روی پوست خود ماساژ بده. سعی کن با پوست ملایم زیر چشم، خیلی خشن رفتار نکنی.

از این امولسیون روز و شب، پیش از خواب استفاده کن. ابتدا پوست صورت خود را بشور و سپس از امولسیون زیرچشم استفاده کنی.

"فواید عسل برای پوست چیست؟" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com