آکاایران: معرفی بهترین مارک های لوازم آرایشی فرانسوی

آکاایران: صنعت تولید محصولات آرایشی در فرانسه، یکی از بزرگ و فعال ترین صنایع این کشور است که هر ساله، میلیاردها نوع محصول را تولید و به بازار جهانی عرضه می کند. اگر دوست داری با این صنعت غول پیکر آشنا شوی، ما در اینجا بهترین مارک های لوازم آرایشی فرانسوی را به تو معرفی می کنیم.

"لوازم آرایشی گیاهی برای پوست های حساس از برند Kjaer Weis" را اینجا بخوانید.

لوازم آرایشی فرانسوی از برند "بیودرم" Biotherm: یکی از مشهورترین مارک های لوازم آرایشی فرانسوی که در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست طبیعی نیز فعالیت می کند. این شرکت، که در سال ۱۹۵۲ تأسیس شد، اکنون بخشی از گروه L"Oreal است و دفتر مرکزی آن در موناکو قرار دارد.

لوازم آرایشی فرانسوی از برند "ویشی" Vichy: ویشی یکی دیگر از مارک های مشهور لوازم آرایشی فرانسوی است که در تولید محصولات مراقبت از پوست نیز دستی دارد. محصولات این برند با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می شوند و در میان مردم از محبوبیت زیادی برخوردارند.

لوازم آرایشی فرانسوی "نوکس" Nuxe: لوازم آرایشی فرانسوی "نوکس" محصولات فوق العاده و طبیعی زیادی دارد که با بهره گیری از خواص گیاهان و عصاره های گیاهی مانند گل رز تولید می شوند.

لوازم آرایشی فرانسوی "ایو روشه" Yves-Rocher: لوازم آرایشی فرانسوی "ایو روشه" که از محصولات یک مزرعه ارگانیک ۱۰۰ هکتاری تولید می شوند، طیف وسیعی از لوازم آرایش طبیعی را در بر می گیرند.

لوازم آرایشی فرانسوی La Roche-Posay: لوازم آرایشی فرانسوی La Roche-Posay تحت نظر بیش از ۲۵۰۰۰ متخصص پوست تولید می شوند و به همین دلیل نیز از کیفیت فوق العاده ای برخوردارند.

لوازم آرایشی فرانسوی Caudalie: لوازم آرایشی فرانسوی Caudalie که در سال ۱۹۹۳ توسط صاحبان یک مزرعه در بوردو تأسیس شد، با استفاده از مواد تشکیل دهنده فعال موجود در انگور (از جمله میوه انگور، ریشه، برگ و صمغ) و همچنین آب معدنی طبیعی تولید می شوند.

لوازم آرایشی فرانسوی "اون" Avène: لوازم آرایشی فرانسوی Avène یکی از محصولات متعدد این شرکت هستند. سایر تولیدات این برند شامل محصولات مراقبت از پوست برای رفع مشکلات پوستی مانند درماتیت آتوپیک، پسوریازیس، اگزما، و سوختگی می شوند.

لوازم آرایشی فرانسوی "لورآل" L"Oréal: شرکت "لورآل" یکی از بزرگ ترین برندهای تولید لوازم آرایشی فرانسوی است که در زمینه تولید محصولات بهداشتی نیز فعالیت دارد.

شرکت "لورآل" که در سال ۱۹۰۹ توسط شیمیدانی فرانسوی به نام "اوژن شولر" در پاریس راه اندازی شد، امروزه در زمینه تولید محصولاتی مانند رنگ مو، کرم های مراقبت از پوست و ضدآفتاب، عطر و ترکیبات معطر نیز فعالیت می کند.

.

منبع : yasaman.com