آکاایران: مهم ترین اصولی که باید در انتخاب رنگ ها برای گریم انواع صورت به یاد داشته باشی!

آکاایران: گریم در آینده تقریبا بخش مهمی از آرایش هر زنی تبدیل می شود؛ ولی برای غیر حرفه ای ها ممکن است کمی دلهره آور باشد؛ زیرا سردرگمی در انتخاب رنگ و تونالیته مناسب رنگ پوست، کار آسانی نیست. به همین دلیل، ما در اینجا اصول مهم انتخاب رنگ در گریم انواع صورت را به تو یاد می دهیم.

"اسرار استفاده از کرم گریم و همه نکته هایی که باید در این باره رعایت کنی!" را اینجا بخوانید.

۱. نوع کرم پودر خود را انتخاب کن: برخی خانم ها دوست دارند از کرم پودرهای مایع استفاده کنند و برخی دیگر هم از انواع جامد یا پنکیک ها را می پسندند. باید بدانی که هر دوی این ها گزینه هایی عالی برای میکاپ هستند؛ ولی توصیه ما به تو شروع کار با کرم پودر مایع با بافتی نرم و سبک است. در ادامه، استفاده از پنکیک به تو کمک می کند که اصول مهم گریم انواع صورت را در اختیار کامل خود بگیری و کنترل بیشتری روی مناطق تیره و روشن پوست داشته باشی.

۲. همیشه تست کن: همیشه بهتر است که ابتدا رنگ های مختلف کرم پودر را روی پوست خود تست کنی تا بفهمی کدام تونالیته رنگی، بهترین رنگ برای پوست تو است. برای هایلایت و برجسته کردن اجزای صورت در گریم انواع صورت باید کرم پودری دو درجه روشن تر از آن را انتخاب کنی و برای مناطق تیره نیز کرم پودری یک تا دو درجه تیره تر را به کار ببری.

۳. رژگونه را فراموش نکن: اضافه کردن کمی رنگ سرخ در قسمت سیب گونه ها، راهی عالی برای رنگ و لعاب دادن به صورت است. ساده ترین راه این کار این است که لبخند بزنی و قسمت برجسته گونه های خود را کمی سرخ کنی.

۴. از برس های خوب استفاده کن: اگر چه این مسئله به ظاهر هیچ ارتباطی به انتخاب رنگ مناسب کرم پودر در گریم انواع صورت ندارد، ولی استفاده از برس های با کیفیت که رنگ ها را به خوبی با هم ترکیب می کنند، برای کانتورینگ صورت و محو کردن خطوط ضروری است؛ زیرا ترکیب رنگ ها مهم ترین بخش در فرایند گریم انواع صورت است.

برای این منظور، استفاده از برس هایی با موهای طبیعی بهترین انتخاب است؛ زیرا کوتیکول های موجود در موهای آن ها، کرم پودر را به آسانی جذب و با دقت پخش می کنند.

.

منبع : yasaman.com