آکاایران: ترفندهای آرایشی برای خانم ها در محل کارشان

آکاایران: خانم های شاغل می توانند در کمترین زمان زیباترین آرایش را دارا باشند و خیلی سریع به منظور رفتن به محل کار خود آرایشی طبیعی دارا باشند.

ترفندهای آرایشی ویژه خانم های شاغل

خانم های شاغلی که هر روز باید بیرون از محیط خانه در جایی مشغول به کار باشند باید هر روز صبح زمانی خاص را برای آرایش کردن قرار دهند و آرایشی ملایم و دلپذیر و البته طبیعی دارا باشند. با استفاده از ترفندهای آرایشی می توان در کمترین زمان چهره ای آراسته و دلپذیر داشت. در این مطلب این ترفندهای آرایشی را مشاهده می کنید.

داشتن مژه های ضخیم و پرپشت

برای داشتن مژه های پرپشت باید قبل از زدن ریمل، کمی پودر بچه به مژه ها بزنید و سپس ریمل بزنید. بعد از ریمل زدن شاهد پرپشت شدن مژه های خود خواهید شد که با این روش به آسانی محقق می شود.

ترفندهای آرایشی برای خانم ها در محل کارشانترفندهای آرایشی برای خانم ها در محل کارشان

از بین بردن سیاهی زیر چشم

برای اینکه سیاهی زیر چشم شما معلوم نشود باید قبل از کرم زدن، زیر چشم را با کانسیلر بپوشانید تا سیاهی پوشیده شوند و سپس کرم بزنید تا پوست شما صاف و یکدست باشد.

ترمیم رژلب شکسته

رژ لب های شکسته را دور نیندازید زیرا با استفاده از یک ترفند آرایشی می توانید از آنها باز هم استفاده کنید. باید آنها را ذوب کنید به این صورت که آنها را روی یک قاشق بگذارید و به ارامی به سمت حرارات ببرید و درون یک طرف کوچک نگهدارید.

اسفنج های آرایشی را دریابید

اگر می خواهید که آرایش شما ماندگار باشد بهتر است به جای اینکه با انگشت کرم بزنید از اسفنج های آرایشی بهره ببرید. اسفنج آرایشی را در ابتدا مرطوب کنید.

.

منبع : topnaz.com