آکاایران: "لانکوم" LANCOME که نام جنگلی در روستایی در قلب فرانسه است، یک برند لوکس بین المللی آرایشی و بهداشتی است که محصولاتی از قبیل عطر، لوازم آرایش، محصولات مراقبت از پوست و رنگ مو دارد. لوازم آرایشی لانکوم با علامت این برند، یعنی یک گل رز طلایی از دیگر محصولات آرایشی متمایز شده اند.

شرکت "لانکوم" که در سال ۱۹۳۵ توسط GUILLAUME D"ORNANO و شریکش ARMAND PETITJEAN در فرانسه تأسیس شد، در سال ۱۹۶۴ به دلایلی توسط شرکت L"ORÉAL خریداری شد و هم اکنون بخشی از این شرکت به شمار می رود.

"معرفی نکته هایی برای مرتب کردن کیف لوازم آرایش" را اینجا بخوانید.

لوازم آرایشی لانکوم جزو پرفروش ترین محصولات آرایشی جهان هستند که با کیفیت بسیار بالا تولید می شوند. لوازم آرایشی لانکوم حساسیت و آلرژی زا نیستند و برای تولید آن ها، سال ها تحقیق و آزمون و خطا صورت گرفته است.

شرکت لانکوم برای تولید محصولات آرایشی خود از آرایشگران حرفه ای مانند FRED FARRUGIA بهره گرفته است.

این برند ابتدا کار خود را با تولید عطر آغاز کرد و به سرعت نیز مشهور شد که بعد از آن، بلافاصله به فکر تولید محصولات آرایشی افتاد.

جالب است بدانید که اولین مدل آرایشی این برند، دختری ۱۸ ساله به نام CAROL ALT بود که در سال ۱۹۷۸ فعالیت خود را آغاز کرد. طولانی ترین همکاری این برند لانکوم نیز با مدل مشهور ISABELLA ROSSELLINI بود که ۱۴ سال به طول انجامید. پرطرفدارترین لوازم آرایشی لانکوم انواع رژ لب لانکوم، کرم پودرهای لانکوم و انواع ریمل های این برند محبوب هستند.

.

منبع : yasaman.com