آکاایران: آموزش آرایش چشم لایت با سایه چشم طبیعی

آکاایران: آموزش آرایش چشم لایت هیچ گونه اصول و قواعد سختی ندارد و رمز آن فقط در استفاده از سایه های چشم سبک با رنگ های طبیعی و روش درست محو کردن مرز بین رنگ ها روی پلک ها است.

روش آموزش آرایش چشم لایت ما را در ادامه یاد بگیر و آن را با هر رنگ طبیعی و روشنی که در پالت سایه چشم خود داری، انجام بده.

آموزش آرایش چشم لایت با سایه چشم طبیعی آموزش آرایش چشم لایت با سایه چشم طبیعی

آموزش آرایش چشم لایت (گام اول):

در گام نخست آموزش آرایش چشم لایت باید سبک و طبیعی ترین رنگ در پالت سایه چشم خود را انتخاب کنی. برای مثال، رنگ های خنثی مانند صدفی یا صورتی روشن و متالیک. این سایه را به کمک شوت سایه کوچک و ظریف، روی پلک های بالای خود مانند تصویر پخش کن.

آموزش آرایش چشم لایت با سایه چشم طبیعی آموزش آرایش چشم لایت با سایه چشم طبیعی

آموزش آرایش چشم لایت (گام دوم):

در مرحله بعد آموزش آرایش چشم لایت باید یک رنگ سایه چشم طبیعی دیگر را که کمی تیره تر از رنگ قبلی است، انتخاب کنی و مانند تصویر آن را در گوشه خارجی چشم ها و در مسیر چین خوردگی پلک های بالا بزنی.

آموزش آرایش چشم لایت با سایه چشم طبیعی آموزش آرایش چشم لایت با سایه چشم طبیعی

آموزش آرایش چشم لایت (گام سوم):

در مرحله پایانی آموزش آرایش چشم لایت باید سراغ یک سایه روشن و درخشان بروی و آن را در قسمت وسط پلک ها بزنی. در ضمن، می توانی مرز بین سایه های تیره و روشن را نیز به کمک این سایه محو کنی. در قسمت یک سوم خارجی پلک های پایین نیز مانند تصویر از همین سایه استفاده کن.

در صورت تمایل، می توانی خط چشم کلاسیک با دنباله کوتاه نیز بکشی و از ریمل استفاده کنی؛ ولی در آموزش آرایش چشم لایت این کار توصیه نمی شود تا چشم ها ظاهر طبیعی تری دارا باشند.

.

منبع : yasaman.com