آکاایران: ویژگی های بهترین کرم دور چشم ضد چروک

آکاایران: امروزه کرم های دور چشم متنوعی با ویژگی های مختلف به بازار عرضه شده اند که در هر سنی می توان از آن ها استفاده کرد. از مهم ترین ویژگی های بهترین کرم دور چشم ضد چروک می توان به جوانسازی پوست اطراف چشم ها و از بین بردن تیرگی این نواحی از پوست صورت است.

ما امروز بهترین کرم دور چشم ضد چروک را از برند "فیلورگا" Filorga به تو معرفی می کنیم که محصول کشور فرانسه است و ویژگی های فوق العاده ای دارد. ولی پیش از آن بد نیست درباره ویژگی های بهترین کرم دور چشم ضد چروک بیشتر بدانی.

بهترین کرم دور چشم ضد چروک با پیشگیری از بروز مشکلات پوستی در ناحیه دور چشم ها مانند خشکی، ایجاد لک، تغییر رنگ، تیرگی و پف، از پوست این قسمت از صورت محافظت می کند. استفاده از کرم های دور چشمی که توانایی لایه برداری پوست را نیز دارند، کمک می کند که پوست دور چشم ها با از بین رفتن سلول های مرده پوست، جوان تر و شاداب تر به نظر برسد.

اگر دوست داری از فواید کرم های دور چشم استفاده کنی، باید استفاده از هر نوع کرم دور چشم از جمله بهترین کرم دور چشم ضد چروک را به یکی از برنامه های روزانه مراقبت از پوست دور چشم خود تبدیل کنی.

برای این منظور، ابتدا پوست اطراف چشم های خود را با پاک کننده آرایشی مناسب و سپس با تونر تمیز کن. بعد از بهترین کرم دور چشم ضد چروک با خاصیت مرطوب کنندگی و ضد آفتاب استفاده کن.

برای زدن کرم دور چشم نیز با کمک انگشت حلقه خود و با ضربات آهسته، آن را روی پوست اطراف چشم ها پخش کن. دقت کن که پوست این ناحیه را نمالی یا نکشی؛ چون باعث ایجاد چروک خواهد شد.

"برای رفع چروک دور چشم خودت، از این روش طبیعی و خانگی استفاده کن!" را اینجا بخوانید.

معرفی بهترین کرم دور چشم ضد چروک سه کاره از برند "فیلورگا" Filorga:

بهترین کرم دور چشم ضد چروک "فیلورگا" مدل Optim Eyes با نام Filorga Optim Eyes Eye Contour Cream در حجم ۱۵ میلی لیتر در کشور فرانسه تولید شده است. ویژگی های برتر این بهترین کرم دور چشم ضد چروک عبارتند از: ضد تیرگی و ضد پف دور چشم.

بهترین کرم دور چشم ضد چروک سه کاره "فیلورگا" مدل Optim Eyes حاوی کمپلکس دی پپتید، لیپو پپتید و هسپریدین به منظور کاهش پف دور چشم ها است. کمپلکس فلاونوئید موجود در این کرم نیز برای [کاهش تیرگی دور چشم ها](معرفی بهترین کرم دور چشم ضد چروک سه کاره از برند ) کاربرد دارد. از سوی دیگر، وجود ماده کمپلکس کرونوسفر در این بهترین کرم دور چشم ضد چروک باعث درمان چروک اطراف چشم ها می شود.

این بهترین کرم دور چشم ضد چروک سه کاره "فیلورگا" برای پوست های خشک و حساس, چرب و مختلط و همچنین، معمولی فرموله شده و حاوی کمپلکس انحصاری برند "فیلورگا" است.

مواد مؤثر موجود در بهترین کرم دور چشم ضد چروک سه کاره "فیلورگا" عبارتند از: ۱۲ ویتامین محرک عملکرد سلولی، ۲۳ اسید آمینه محرک ساخت الاستین و کلاژن، ۶ کوآنزیم مسبب کاتالیز واکنش های زیستی شیمیایی بافت ها، ۵ اسید نوکلئیک فعال کننده ارتباطات سلولی، ۶ ماده معدنی مکمل برای سلامت پوست و یک آنتی اکسیدان جاذب رادیکال های آزاد. در پایان، باید بدانی که بهترین زمان استفاده از این کرم، صبح ها است.

.

منبع : yasaman.com