آکاایران: معرفی ایده های مدرن برای آرایش چشم رنگی!

آکاایران: آرایش چشم دلپذیر و مناسب می تواند چهره تو را بسیار تغییر داده و باوقارتر و جذاب تر به نظر برساند. اگر دوست داری آرایش چشم رنگی داشته باشی که در عین حال رسمی و متین هم باشد، جای مناسبی آمده ای! "آکا" می خواهد در ادامه تو را با چند ایده جذاب برای آرایش چشم رنگی آشنا کند. با تماشای این مدل های آرایش چشم می توانی ایده مورد علاقه خودت را پیدا کنی و از آن الهام بگیری.

اگر دوست نداری از رنگ های متفاوت استفاده کنی، شاید این ایده برای تو جالب باشد. استفاده از تنها یک رنگ که دوست داری، برای آرایش چشم تو حالتی جذاب و خاص ایجاد می کند.

معرفی ایده های مدرن برای آرایش چشم رنگی! معرفی ایده های مدرن برای آرایش چشم رنگی!

آرایش چشم رنگی با پلک های دو رنگ!

دو رنگ جذاب را انتخاب کن و هر کدام از پلک هایت را به یکی از آنها دربیاور. با این کار، می توانی یک رنگ ساده و سنگین را به روی پلک خود بزنی و شیطنت و جذابیت خود را با رنگ دیگر در پلک پایین نشان بدهی! این کار به چشم هایت جذابیت و رمز و راز می بخشد.

معرفی ایده های مدرن برای آرایش چشم رنگی! معرفی ایده های مدرن برای آرایش چشم رنگی!

آرایش چشم رنگی با طیف های یک رنگ!

اگر دوست داری به چشم هایت عمق و بعد بدهی ولی دوست نداری از رنگ های متفاوتی استفاده کنی، این ایده برای تو مناسب است. چرا از طیف های متفاوت یک رنگ برای آرایش چشم خود استفاده نکنی؟ با این کار می توانی رنگ های مختلفی داشته باشی فاقد اینکه از رنگ متفاوتی استفاده کنی!

معرفی ایده های مدرن برای آرایش چشم رنگی! معرفی ایده های مدرن برای آرایش چشم رنگی!

آرایش چشم رنگی با زمینه متفاوت!

آیا دوست داری برای آرایش چشم خود از دو رنگ متفاوت استفاده کنی فاقد آنکه اینطور به نظر برسد؟ این ایده جذاب برای تو مناسب است. زمینه آرایش چشم خود را با استفاده از یک رنگ (در اینجا نارنجی) بساز و روی آن یک سایه چشم به رنگ دیگر بزن تا کنتراست جذابی ایجاد بشود.

"با وسایل آرایش چشم آشنا شو!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com