آکاایران: زمانی که برای مناسب یا مراسم خاصی پیراهن قرمز به تن می کنی، حتماً توجه ها را به سمت خودت جذب خواهی کرد. و اگر آرایش صورت مناسبی برای پیراهن قرمز خود داشته باشی، به سادگی دلپذیر و جذاب به نظر می رسی. در ادامه با "آکا" همراه باش تا بگوید برای پوشیدن لباس قرمز باید چگونه آرایش کرد؟

یا چشم هایت را برجسته کن یا لب هایت:

قرمز رنگی براق است، بنابراین وقتی که صحبت از آرایش مناسب برای پیراهن قرمز به میان می آید، بهتر است از آرایش اضافی خودداری کنی، به عنوان مثال رژلب قرمز براق و آرایش چشم اسموکی به هیچ عنوان مناسب نبوده و ظاهری زننده به تو می بخشد. برای جلوگیری از این حالت، بهتر است یا لب هایت را برجسته کنی یا چشم هایت.

کرم پودر غلیظ روی پوستت نزن:

زمانی که می خواهی برای پیراهن قرمز صورتت را آرایش کنی، هیچ وقت در استفاده از کرم پودر زیاده روی نکن. استفاده از کمترین میزان کرم پودر ممکن بهترین روش است. کرم پودر باید با رنگ پوستت یکی بوده یا ظاهر پوست را یکدشت کند. مطمئن شو کرم پودرت به خوبی محو شده و هیچ اثری از آن روی چانه یا خط فک تو باقی نماند.

برای لب هایی دلپذیر از خط لب استفاده کن:

اگر تصمیم گرفتی لب هایت را برجسته کنی و روی آنها رژلب غلیظ بزنی، مداد لب دوست تو است. برای جلوگیری از محو و پاک شدن رژلب براقت که نقطه تمرکز صورتت خواهد بود، دور و روی لب ها را با خط لب بپوشان و سپس روی آن را رژ بزن. با این کار، دوام و ماندگاری رژلب را بیشتر کرده و جذابیت خودت را حفظ خواهی کرد.

برای لب های ساده:

اگر می خواهی آرایش چشم هایت را برجسته کنی، بهتر است از طیف رژلب نود استفاده کنی که به رنگ پوستت نزدیک بوده و همچنین توجه ها را از آرایش زیبای چشم هایت دور نخواهد کرد.

"نکته های ساده برای آرایش شب که چهره تو را جذاب می کند!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com