آکاایران: بهترین روش اصولی ریمل زدن

آکاایران: آموزش اصولی و صحیح ریمل زدن برای خانم های نابلد. اگر از هر خانمی درباره ی یک محصول که نمی تواند فاقد آن از خانه خارج شود بپرسید، از هر ۱۰ زن، ۹ نفر (ازجمله خود من) می گویند ریمل!

با وجود آنکه ریمل پرکاربردترین محصول آرایشی است، اکثر افراد بدرستی از آن استفاده نمی کنند! برندهای مختلف، توصیه می کنند که ۱ تا ۲ لایه ریمل بزنید، اما گزارش شده که خانم ها بعضا تا ۳۰ لایه ریمل می زنند! جوانا اسکلیپ، آرایشگر معروف Physicians Formula ترفندهایی ساده برای استفاده ی بهتر از ریمل بیان می کند.

برای زیبایی بیشتر، مژه هایتان را فر کنید. اگر قبل استفاده از ریمل، مژه هایتان را فر کنید، می توانید از لایه های ریمل کمتری استفاده کنید. اول، فر مژه را روی ریشه ی مژه هایتان قرار دهید، آن را فشار دهید و بمدت ۵ ثانیه نگه دارید.

به آرامی نحوه ی گرفتن آن را تغییر دهید و فر مژه را به وسط مژه ها ببرید. دوباره فشار دهید و ۳ ثانیه صبر کنید. این کار را برای نوک مژه ها نیز تکرار کید و آنجا هم ۳ ثانیه صبر کنید.

حالا ریمل را بردارید. ریمل را از ریشه تا نوک، با حرکات زیگزاگ، به وسط، داخل، و خارج مژه ها بمالید. برای استفاده ی دقیق تر، همیشه ریمل اضافی را از چوب ریمل پاک کنید.

.

منبع : taknaz.ir