آکاایران: آرایش صورت در ابتدای صبح شاید کاری طاقت فرسا و وقت گیر باشد؛ به خصوص اگر کمی سختگیر باشیم و دوست داشته باشیم میکاپی کامل، بی عیب و نقص و حرفه ای داشته باشیم! خبر خوب این است که یک آرایش کامل و ساده می تواند اصلاً زمانبر نباشد! در ادامه، آموزش آرایش کردن را فقط در ۵ دقیقه یاد می گیری!

این آموزش آرایش ۵ دقیقه ای به تو ثابت می کند که در کمترین زمان می توان از هنر خود بهره برد و میکاپی دلپذیر و البته شیک داشت! پس فاقد تلف کردن وقت، این آموزش آرایش کردن را که فقط در عرض ۵ دقیقه انجام می شود، روی صورت خود امتحان کن!

"مدل آرایش شب درخشان با رنگ های طلایی متالیک" را اینجا بخوانید.

۱. ابتدا با استفاده از کانسیلر، تیرگی و چین و چروک های دور چشم های خود را محو کن. این کار را با دقت انجام بده تا نتیجه آن طبیعی به نظر برسد. سعی کن گوشه داخلی چشم ها را کاملاً روشن کنی تا نگاهی شاداب تر و پرانرژی تر داشته باشی.

۲. یک لایه کرم مرطوب کننده رنگی یا کرم BB را روی پوست خود بزن تا لکه های پوستی را محو کنی و رنگ پوست خود را یکدست نشان دهی. هنگام انجام این کار بر نواحی لک دار یا قرمز پوست تمرکز کن و سعی کن پوستت را کاملاً صاف کنی. در صورت تمایل، پس از آن می توانی از پنکیک برای صاف تر نشان دادن ظاهر پوست خود استفاده کنی.

۳. رژگونه ای با رنگ طبیعی و تقریبا رنگ گونه های خود را انتخاب کن و آن را روی برجستگی گونه هایت بزن.

۴. با استفاده از مداد ابرویی با رنگ طبیعی و تونالیته هماهنگ با رنگ موهای ابروی خود، قسمت های خالی ابرو را پر کن و حالت دلخواه را به آنها بده. سعی کن از مداد ابرو درست استفاده کنی و آن را زیاد پر رنگ روی ابروها نکشی تا حالت طبیعی ابروها را حفظ کنی.

۵. یک سایه چشم کرم رنگ را روی خط رویش مژه های پلک پایین خود بزن و آن را در مرز کانسیلر زیر چشم ها، با آن ترکیب و محو کن. با استفاده از یک مداد چشم با ماندگاری طولانی نیز خط چشم پلک بالای خود را با حالت مورد نظرت رسم کن. سپس یک یا دو لایه ریمل روی مژه ها بزن.

۶. کار را با مالیدن رژ لبی با رنگدانه های غنی روی لب هایت به پایان برسان. استفاده از این گونه رژ لب ها به تو کمک می کند که با کمترین تلاش، بهترین نتیجه را بگیری! این آموزش آرایش کردن فقط در ۵ دقیقه در زمان هایی که برای بیرون رفتن از منزل یا شرکت در مراسمی عجله داری، بیشترین کمک را به تو خواهد کرد.

.

منبع : yasaman.com