خانوادهآرایشرابطه تغذیه با جوش
,رابطه تغذیه با جوش
آکاایران: رابطه تغذیه با جوش

آکاایران: جوش بزرگترین معضل خانم ها می باشد و می توان گفت اکثر خانم ها با این معضل بزرگ حداقل یکبار روبرو شده اند و سایت آرایشگری در این مقاله می خواهد به این مورد بپردازد که آیا مواد غذایی که استفاده می کنید برروی پوست تاثیری دارد یا خیر؟ نوع جوش و علت بروز...

جوش بزرگترین معضل خانم ها می باشد و می توان گفت اکثر خانم ها با این معضل بزرگ حداقل یکبار روبرو شده اند و سایت آرایشگری در این مقاله می خواهد به این مورد بپردازد که آیا مواد غذایی که استفاده می کنید برروی پوست تاثیری دارد یا خیر؟

نوع جوش و علت بروز آن به ویژگی بدنتان و اینکه چه عکس العمی می خواهد از خودش نشان ده وابسته است و اولبن گام شناسایی مواد غذایی می باشد که بدن نسبت به آن واکنش نشان می دهد چرا که هر فرد بدن خودش را بهتر می شناسد و بیشتر از دیگران می تواند علت بوجود آمدن جوش را شناسایی کند.

برای گرفتن نتیجه بهتر شما می توانید با ظاهر شدن جوش برروی پوستتان مواد غذایی را که در چند روز اخیر استفاده نموده اید را در برگه ای یادداشت نموه و برای یافتن آن نوع غذایی که بدنتان به آن حساسیت نشان داده است روزانه به استفاده یک یک از آنها پرداخته و نتیجه هرکدام را جداگانه یادداشت نمایید.

نکته : شاید برایتان عجیب باشد اما نشناختن بدن بسیار بد میباشد و شما با انجام این کار با حساسیت های بندتان بهتر و بیشتر آشنا خواهید شد.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات