خانوادهآرایشکاهش ورم چشم
,کاهش ورم چشم
آکاایران: کاهش ورم چشم

آکاایران: شاید به این موضوع فکر کنید که پف زیر چشم معضل بزرگی می باشد و به دنبال راه کار های خاص برای از بین بردن آن هستید اما سایت آرایشگری در این مقاله به شما راه کار های ساده ای را عنوان می کند که می توانید به راحتی علاوه بر بهبود بخشیدن سلامتیتان ورم...

شاید به این موضوع فکر کنید که پف زیر چشم معضل بزرگی می باشد و به دنبال راه کار های خاص برای از بین بردن آن هستید اما سایت آرایشگری در این مقاله به شما راه کار های ساده ای را عنوان می کند که می توانید به راحتی علاوه بر بهبود بخشیدن سلامتیتان ورم چشمتان را هم از بین ببرید.

در واقع با انجام یکسری حرکات از حمله دویدن ساده، بالا و پایین پریدن و یا حتی بالا رفت از پله به شما بسیار کمک میک ند و اگر هم بخواهید بجای اینکه تحرک داشته باشید کاری انجام دهید می توانید کیسه یخ را برداشته و بروی نواحی پف کرده صورتتان قرار دهید و بعد از آن برای مدت زمان 1 الی 2 دقیقه با انگشت میانی به سرعت اما با ملایمت به نواحی پف کرده ضربه وارد کنید.

با انجام یکسری رژیم غذایی از جمله پرهیز از هرگونه شور و موادی که ممکن است به آنها حساسیت داشته باشید می توانید گام موثری در ازبین بردن پف های زیر چشمتان داشت هباشید.

نکته : اگر از کرم روز و شب استفاده می نمایید توصیه می شود تا حد امکان از تماس کرم با ناحیه اطراف چشم جلوگیری نمایید و حداکثر تا مرز استخوانی زیر چشم را به کرم اغشته نمایید.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات