خانوادهآرایشیخ درمانی چیست ؟
,یخ درمانی چیست ؟
آکاایران: یخ درمانی چیست ؟

آکاایران: برای رسیدگی به پوست باید هزینه های بسیاری انجام داد تا به زیبایی ظاهری که می خواهید دست پیدا کنید در همین راستا سایت آرایشگری یک روش راحت و فاقد هیچ گونه درد سری را به شما معرفی می کند که در کمترین زمان ممکن طراوت و شادابی را فاقد نیاز به هزینه های...

برای رسیدگی به پوست باید هزینه های بسیاری انجام داد تا به زیبایی ظاهری که می خواهید دست پیدا کنید در همین راستا سایت آرایشگری یک روش راحت و فاقد هیچ گونه درد سری را به شما معرفی می کند که در کمترین زمان ممکن طراوت و شادابی را فاقد نیاز به هزینه های بسیار برای پوستتان به ارمغان بیاورید.

پوست خود را کاملا تمیز کرده و از وجود هرگونه مواد آرایشی برروی پوستتان مطمئن شوید سپس پارچه تمیزی برداشته و برروی صورت خود قرار دهید و برای مدت زمان 1 یا 2 دقیقه مقداری یخ بروی پارچه ای که بروی صورتتان قرار دارد بریزید و با حرکات دایره ای شکل و به آرامی ماساژ دهید (گونه ها، فک،چانه،پیشانی و حتی اطراف بینی و البته با اطراف چشم کاری ناشته باشید.) پس از انجام این مراحل برای جلوگیری از ایجاد آکننه بوسیله تونر پوستتان را تمیز نمایید.

نکته : شما به وسیله یخ می توانید چربی های اضافه پوستتان را از بین ببرید و پوستتان را احیا نمایید اما حواستان باشد بیشتر از زمان گفته شده یخ را بروی پوستتان قرار ندهید.

نکته : در طول یکروز بهتر است به مدت 15 دقیقه از این درمان استفاده نمایید.

نکته : می توانید تکه های یخ را به لیمو، چای سبز ،آب خیار و یا چای بابونه آغشته نموده و از خواص آنها استفاده نمایید.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات