خانوادهآرایشانواع مختلف لوسیون
,آرایش ، آرایشگری ، لوازم آرایش ، لیست کانالهای تلگرام ، کانال تلگرام ، کانال تلگرام آرایشگری ، آگهی لوازم آرایش ، مرجع کامل لوازم بهداشتی آرایشی
آکاایران: انواع مختلف لوسیون

آکاایران: انواع لوسیون ها برای پوستهای خشک و حساس و چرب وجود دارند که به عنوان پاک کننده، تقویت کننده، لطیف کننده، رفع تحریکات پوستی، رفع چین و چروک و جوش ها و غیره به کار می روند. لوسیون در انواع مختلف موجود است. لوسیون ها فرآورده هایی به شکل مایع هستند که...

انواع لوسیون ها برای پوستهای خشک و حساس و چرب وجود دارند که به عنوان پاک کننده، تقویت کننده، لطیف کننده، رفع تحریکات پوستی، رفع چین و چروک و جوش ها و غیره به کار می روند. لوسیون در انواع مختلف موجود است. لوسیون ها فرآورده هایی به شکل مایع هستند که در فرمول این مواد چربی موجود نیست پیشنهاد می شود پس از استفاده از شیرپاک کن، از لوسیون استفاده کنید.

لوسیون ها ضد عرق و ضدعفونی کننده می باشند.

لوسیون باقی مانده سلول های مرده پوست پس از مصرف شیرپاک کن را از بین برده و تکمیل کننده ی اثر شیرپاک کن می باشد. لوسیون به بستن منافذ پوست کمک می کند و بعد از استفاده از کرم های لایه بردار یا ماسک، نیز می توانید از لوسیون استفاده نمایید. از انواع لوسیون ها برای طراوت و تازگی پوست و بهبود پوستهای خشک و چرب استفاده نمایید.

انواع لوسیون ها برای پوستهای خشک و حساس و چرب

لوسیون ضد جوش :

لوسیون ضد جوش علاوه براینکه پوست را تمیز می کند، جوش ها را خشک کرده و منافذ پوست را کاهش داده و از به وجود آمدن جوش های نوین جلوگیری می کند و صورت را شاداب و نرم نگه می دارد.

لوسیون پوست خشک و حساس :

این نوع لوسیون فاقد الکل است و در عین حال ضد آرژی و ضد حساسیت نیز می باشد و باقی مانده ی سلول های مرده را از بین می برد. در لوسیون های مخصوص پوستهای خشک و حساس به جای الکل از عصاره ی گیاهان دارویی استفاده می شود.

لوسیون پوست های چرب ( تونر) :

چربی پوست را تنظیم نموده و چون خاصیت قابض کنندگی دارد، پوست را بشاش کرده و منافذ پوست را جمع و پوست یکدست می شود در ضمن براقیت پوست چرب را از بین می برد. در فرمول لوسیون های پوست های چرب الکل استفاده شده است.

لوسیون AHA دار :

پوست را شفاف و با طراوت می کند زیرا دارای آلفا هیدروکسی اسید است.

انواع مختلف لوسیونآرایش ، آرایشگری ، لوازم آرایش ، لیست کانالهای تلگرام ، کانال تلگرام ، کانال تلگرام آرایشگری ، آگهی لوازم آرایش ، مرجع کامل لوازم بهداشتی آرایشی

لوسیون های روشن کننده :

لوسیون های روشن کننده قابض هستند و پوست را روشن می کنند و قبل از کرم پودر هم استفاده می شوند.

لوسیون دور چشم:

این بهترین پاک کننده آرایش چشم می باشد و رطوبت پوست زیر چشم و پلک ها را تأمین می کند.

برچسب ها
  • لوسیون
.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات