خانوادهآرایشاصولی ترین تکنیک های آرایشی را بخوانید
,اصولی ترین تکنیک های آرایشی را بخوانید
برای داشتن آرایش دلپذیر همانند هنرمندان هالیوودی به نکات ویژه ای که سایت آرایشگری به شما ارائه می دهد توجه نمایید.

آکاایران: اصولی ترین تکنیک های آرایشی را بخوانید

آکاایران: برای داشتن آرایش دلپذیر همانند هنرمندان هالیوودی به نکات ویژه ای که سایت آرایشگری به شما ارائه می دهد توجه نمایید. 1. اگر می خواهید کرم پودر به خوبی روی پوست تان بخوابد زیر کرم پودر پرایمر بزنید پرایمر کرمی است که مثل بتونه عمل کرده و تمام خطوط و...

1. اگر می‌خواهید کرم‌پودر به خوبی روی پوست‌تان بخوابد زیر کرم پودر پرایمر بزنید پرایمر کرمی است که مثل بتونه عمل کرده و تمام خطوط و منافذ پوست را پر و سطح پوست راصاف و آماده برای زدن کرم‌پودر می‌کند و در ضمن باعث دوام بیشتر آرایش روی پوست می‌شود.

2. برای اینکه رنگ سایه خود را بهتر نشان دهد روی پلک‌ها اول یک لایه پودر بزنید بعد سایه چشم استفاده کنید و در نهایت روی سایه خط چشم بکشید.

3. توصیه می‌کنیم دور چشم به جای مداد چشم از خط چشم‌های ضدآب استفاده کنید؛ همچنین ریمل‌‌ های ضد آب پایداری بیشتری خواهند داشت.

4. برای آرایش لب‌ها روی لب‌ها اول پودر بزنید سپس مداد لب بکشید بعد رژ لب بزنید و در نهایت کمی براق‌کننده لب بمالید.

5. از رژلب‌هایی استفاده کنید که خاصیت مرطوب‌کنندگی دارند.

6. رژ لب‌هایی که رنگ‌های نزدیک به رنگ پوست صورت دارند لب‌ها را بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

7. اگر رنگ پوست‌تان زرد است بهتر است از رژ لب‌هایی که رنگ‌های کرم دارند استفاده کنید.

8. در طول روز بهتر است از رژ لب‌های رنگ طبیعی استفاده کنید و رژ لب‌های پررنگ‌تر را بعدازظهرها وشب‌ها مورد استفاده قرار دهید.

9. مهم است که رنگ ریمل واقعا سیاه باشد اگر احساس کردید که بیشتر خاکستری است تا مشکی از خرید آن منصرف شوید. اگر موهای روشن یا تیره‌تر دارید می‌توانید از ریمل قهوه‌ای استفاده کنید چون این رنگ حالت طبیعی‌تر به شما می‌دهد.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات