خانوادهآرایشصورت های گرم با موهای تیره
,صورت های گرم با موهای تیره

آکاایران: صورت های گرم با موهای تیره

آکاایران: همانطور که رنگ مو برروی چهره و زیبایی تاثیر بسیار دارد به همان اندازه هم رنگ های استفاده شده در آرایش هم تاثیر دارند و در صورتی که بین این رنگ ها تناسبی وجود نداشته باشد عکس چیزی که انتظار دارید اتفاق می افتد. سایت ارایشگری در این مقاله می خواهد به...

صورت های گرم با موهای تیرهصورت های گرم با موهای تیره
همانطور که رنگ مو برروی چهره و زیبایی تاثیر بسیار دارد به همان اندازه هم رنگ های استفاده شده در آرایش هم تاثیر دارند و در صورتی که بین این رنگ ها تناسبی وجود نداشته باشد عکس چیزی که انتظار دارید اتفاق می افتد. سایت ارایشگری در این مقاله می خواهد به شما در ایجاد این تناسب کمک کند تا در انتخاب رنگ ها سردرگم نباشید.

بهترین رنگ ها برای سایه:
سبز زیتونی، قهوه ای شکلاتی، قرمز و نارنجی چرک
بهترین رنگ های رژگونه:
قهوه ای گندمی، صورتی براق در زمان های خستگی
بهترین رنگ های رژلب:
کشمشی، قهوه ای شکلاتی، قرمز و نارنجی
صاحبان این چهره های گرم باید با استفاده از رنگ های تیره در سایه، چهره خود را گرم تر نشان دهند تا به زیبایی و جذابیت چهره شان بیفزایند. اگر دارای چنین چهره ای هستید، در صورت خود دقت کنید. ته رنگی از سبز، آجری، خرمایی یا قهوه ای شکلاتی را در صورت تان می بینید؛ از همین رنگ ها باید در آرایش صورت تان استفاده کنید. برای استفاده مکرر و روزانه از رژگونه می توانید از رنگ قهوه ای گندمی برای رژگونه خود استفاده کنید اما هنگامی که خسته هستید، سراغ رنگ صورتی گرم برای رژگونه بروید. خستگی چهره، فرد را زرد نشان می دهد؛ شما با رژگونه صورتی این زردی را از چهره خود دور می کنید.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات