خانوادهآرایشمرحله به مرحله آرایش با کانتورینگ
,مرحله به مرحله آرایش با کانتورینگ
صورت خود را بررسی کرده از لحاظ بلندی و پهنی پیشانی، کوچک و بزرگ بودن چانه، بینی پهن و بزرگ و اینکه میزان برجستگی گونه هاهیتان چگونه می باشد یک بررسی کلی انجام دهید.

آکاایران: مرحله به مرحله آرایش با کانتورینگ

آکاایران: در کانتورینگ صورت استفاده از خطوط روشن و تیره در کنار یکدیگر بسیار موثر میباشد و با استفاده دقیق و البته صحیح این رنگ ها در کنار یکدیگر می توانید نفاط برجسته صورتتان را نمایان کنید. در کانتورینگ صورت با استفاده از خطوط روشن که در اصطلاح به آنها...

در کانتورینگ صورت استفاده از خطوط روشن و تیره در کنار یکدیگر بسیار موثر میباشد و با استفاده دقیق و البته صحیح این رنگ ها در کنار یکدیگر می توانید نفاط برجسته صورتتان را نمایان کنید. در کانتورینگ صورت با استفاده از خطوط روشن که در اصطلاح به آنها هاسلایت گفته می شود می توانید نفاظی از چهره خود ر برجسته نموده و با استفاده از خطوط تیره که در اصطلاح به آنها کانتور گفته می شود معایب چهره شما را می پوشاند. سایت آرایشگری در این مقاله مراحل انجام کانتورینگ صورت گرد و مدله ای مختلف فرم صورت را به مشا آموزش میدهد.

مراحل انجام گریم :

مرحله 1 : بررسی چهره

مرحله 2 : آماده کردن صورت

قبل از اینکه گریم خود را شروع کنید باید صورتتان را آماده کنید و آن هم با استفاده از کرم های مرطوب کننده و یا کرمی که همرنگ پوستتان باشد.

مرحله 3 : هایلایت و کانتور

مرحله اصلی آرایش و یا همان کانتورینگ صورت آغاز می شود و شما باید با بررسی هایی که برروی صورتتان انجام دادید نقاط مورد نظر خود را هایلات و کانتور نمایید یعنی اگر قسمتی از صورتتان را که نیاز به برجستگی دارد، هایلایت نموده و نقاطی را که میخواهید کمتر به چشم بیاید را کانتور کنید.

برای اینکه بینی کوچک تر نشان داده شود باید برای قسمت داخلی ابرو تا پایین بینی از فون تیره استفاده کنید و وسط آن را روشن نمایید.

در صورتی که می خواهید از فون براق استفاده کنید برای گونه ها بهترین گزینه میباشد برای چانه، بینی و پیشانی خود پیشنهاد می کنیم از فون مات استفاده کنید.

شما با ترسیم یک خط تیره زیر استخوان گونه و خط روشن بالای استخوان گونه تا پایین پلک چشم می توانید گونه های برجسته ای داشته باشید.

با تیره کردن فک می توانید صورتتان را لاغر تر و با استفاده از فون روشن می توانید آن را بلند تر نشان دهید.

با استفاده از یک برس بزرگ تر از سمت داخل به خارج رنگ های تیره و روشن را محو کنید.

مرحله به مرحله آرایش با کانتورینگمرحله به مرحله آرایش با کانتورینگ

مرحله 4 : آرایش صورت

با زیر سازی اولیه چهره خود می توانید به سراغ آرایش صورت بروید.

نکته 1: در صورتی که میخواهید آرایشتان دوام بیشتری داشته باشد از پودرهای فیکس کننده استفاده نمایید.

نکته 2: فون از جمله مواد آرایشی سنگین می باشد و در صورتیکه به صورت خوابیده از این فون استفاده نمایید منجر به، عقب کشیده شدن عظلات صورت و ایجاد خطوط برروی پوست میشود در نتیجه به هیچ عنوان به حالت خوابیده از فون استفاده نکنید.

نکته3: همناطور که دربالا گفته شد فون سنگین است و قرار گرفتن این لایه سنگین برروی پوستی که دارای مو می باشد از خوابدین درست فون برروی پوست جلوگیری می کند. 

نکته4 : برای جلوگیری از بهم ریختن فون زمانی که آب به صورت پاشیده می شود بهتر است آرایشتان را بیات کنید، بدین صورت که دستمال مرطوبی را برروی پوست قرار داده و بعد از گذشت چند ثانیه دستمال را بردارید.

نکته5: در صورتیکه از کرم زیادی استفاده کرده اید جهت جلوگیری از ماسیدگی کرم برروی پوستتان از پنبه استفاده کنید به این صورت که آرام و به حالت دایره پنبه را برروی پوستتان بکشید به این صورت اضافات کرم جذب پنبه می شود.

 
.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات