خانوادهآرایشنکات ویژه رنگ کردن ابرو
,رنگ کردن ابرو
آکاایران: نکات ویژه رنگ کردن ابرو

آکاایران: یکی از موارد زیبایی رنگ کردن ابرو میباشد که کار ساده ای به نظر می رشد اما در عین حال به نکات ویژه ای در این خصوص باید توجه نمود. که سایت آرایشگری این نکات را در اختیارتان قرار می دهد. برای پیدا کردن رنگ مناسب ابرو باید به رنگ موهایتان توجه داشته...

یکی از موارد زیبایی رنگ کردن ابرو میباشد که کار ساده ای به نظر می رشد اما در عین حال به نکات ویژه ای در این خصوص باید توجه نمود. که سایت آرایشگری این نکات را در اختیارتان قرار می دهد.

برای پیدا کردن رنگ مناسب ابرو باید به رنگ موهایتان توجه داشته باشید و اگر در این مورد نمیتوانید به راحتی تصمیم بگیرید با آرایشگر خود صحبت نمایید تا شما را کمی راهنمایی کند.

نکات ویژه رنگ کردن ابرورنگ کردن ابرو
برای رنگ کردن ابرو به وسایل زیر نیاز دارید :

  1. رنگ مخصوص ابرو
  2. برس کوچک و یا گوش پاک کن
  3. اکسیدان مخصوص ابرو
  4. پنبه
  5. وازلین

اکسیدان مخصوص موی سر و ابرو با هم کمی تفاوت دارد چرا که موهای ابرو کوتاه و کم می باشد پس به همان نسبت باید از اکسیدان ضعیف تری استفاده کرد چرا که موهای این نواحی خیلی سریع رنگ رابه خود می گیرند.

برای ابرو بهتر است از اکسیدان 3 و یا کمتر استفاده نموده و مژه های خود را با اکسیدان حداقل 1.9 رنگ نمایید.

رنگ کردن ابرو در کنار زیبایی که به چهره تان می دد سبب خشک شدن  و شکنندگی ابروهایتان می گردد اما به هیچ عنوان باعث ریزش مو نمی شود در حالی که مداد ابرو بر عکس آن بوده و به دلیل فشاری که زمان طراحی برروی ابرو وارد میکنیم به ریزش ابروهایتان دارید کمک می کنید.

قبل از شروع به رنگ کردن ابرو از آنجایی که پوست اطراف چشم بسیار نازم می باشد حتما با وازلین اظراف ابرو وچشم خود را چرب نمایید.

با استفاده از گوش پاکن ابروی خود را به رنگ آغشته نموده و تقریبا به مدت 5 دقیقه تامل نموده و سپس برای پاک کردن به وسیله پنیه اقدام نمایید.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات