خانوادهآرایشجلوگیری از گره خوردن موها
,آرایش ، آرایشگری ، لوازم آرایش ، لیست کانالهای تلگرام ، کانال تلگرام ، کانال تلگرام آرایشگری ، آگهی لوازم آرایش ، مرجع کامل لوازم بهداشتی آرایشی
آکاایران: جلوگیری از گره خوردن موها

آکاایران: داشتن موهایی نرم و خوش حالت خواسته هر خانمی است. موهایی که در بین آن ها هیچ گره ای وجود نداشته و با دست کشیدن روی آن ها، موها در بین انگشتان بلغزند. اما متاسفانه گاهی خانم ها در این مورد به مشکل برخورد می کنند. زیرا گره خوردگی موها امری کاملا طبیعی...

داشتن موهایی نرم و خوش حالت خواسته هر خانمی است. موهایی که در بین آن ها هیچ گره ای وجود نداشته و با دست کشیدن روی آن ها، موها در بین انگشتان بلغزند. اما متاسفانه گاهی خانم ها در این مورد به مشکل برخورد می کنند. زیرا گره خوردگی موها امری کاملا طبیعی بوده و دلیل آن هم این است که تار موها به اندازه کافی نرم نبوده و هنگامی که در کنار هم قرار می گیرند، گره می خورند. در این مقاله به این موضوع بیشتر پرداخته شده و با ارائه روش هایی سعی شده است که مشکل گره خوردگی موها حل شود.
قبل از شستن موها آن ها را شانه کنید.
اگر بخواهید موهای خود را که در خود گره دارند بشویید تنها اتفاقی که می افتد گره خوردن بیشتر آن هاست. پس بهتر است قبل از حمام رفتن و شستن موها آن ها را شانه کرده و موهایی نرم و فاقد گره را بشویید. اگر هم احساس کردید که در حین شامپو زدن موهای شما دچار گره هایی شده اند آن ها را رها کرده و هیچ گاه سعی نکنید گره موها را وقتی خیس هستند باز کنید.

استفاده از شانه دندانه درشت به جای برس
اگر موهای مستعد گره خوردن دارید، بهتر است از برس مو استفاده نکرده و به جای آن از یک شانه دندانه درشت استفاده کنید. زیرا این انه احتمال گره خوردن موها را کمتر کرده و در نتیجه استفاده از آن آسیب کمتری به موها می رساند. البته اگر عادت به استفاده از برس دارید، ابتدا گره موها را با شانه دندانه درشت و یا انگشتان خود گرفته و سپس آن ها را شانه کنید.

جلوگیری از گره خوردن موهاآرایش ، آرایشگری ، لوازم آرایش ، لیست کانالهای تلگرام ، کانال تلگرام ، کانال تلگرام آرایشگری ، آگهی لوازم آرایش ، مرجع کامل لوازم بهداشتی آرایشی

استفاده از محصولات ضد گره مو
امروزه در بازار محصولاتی برای موها وجود دارد که به آن ها کمک می کند تا گره آن ها را از بین ببرد. بنابراین بهتر است حداقل از یکی از این محصولات استفاده کرده و همیشه آن را همراه خود در انه و یا در مسافرت داشته باشید. این محصولات گره موها را گرفته و باعث نرمی موها می شوند که حتی اگر موها گره بخورند نیز با حرکت انگشتان در بین آن ها این گره ها از بین می روند.

کوتاه کردن مرتب موها
با بلند شدن موها ممکن است روی آن ها موخوره به وجود آید که وجود موخوره روی موها خود باعث گره خوردن آن ها می شود. بنابراین حتی اگر موهای بلندی دارید و نمی خواهید از اندازه موهایتان کاسته شود سعی کنید هرچند وقت یک بار سر موهای خود را کوتاه کنید تا از به وجود آمدن موخوره روی موها جلوگیری به عمل آید. علاوه بر گره خوردن موها وجود موخوره روی آن ها باعث می شود که موها خشک شده ، سلامت خود را از دست داده و ریزش آن ها بیشتر شود.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات