خانوادهآرایشمشکلات آرایشی در محل کار و روش رفع آن ها
,آرایش ، آرایشگری ، لوازم آرایش ، لیست کانالهای تلگرام ، کانال تلگرام ، کانال تلگرام آرایشگری ، آگهی لوازم آرایش ، مرجع کامل لوازم بهداشتی آرایشی
آکاایران: مشکلات آرایشی در محل کار و روش رفع آن ها

آکاایران: خانم هایی که سر کار می روند بخش زیادی از وقت خود را صرف آماده شدن برای محل کار خود می کنند. به همین دلیل است که مواجه شدن با یکمشکل آرایشی در محل کار می تواند ناراحت کننده باشد. از طرف دیگری معمولا ما وسایل کافی برای رفع آن مشکل به همراه خود...

خانم هایی که سر کار می روند بخش زیادی از وقت خود را صرف آماده شدن برای محل کار خود می کنند. به همین دلیل است که مواجه شدن با یکمشکل آرایشی در محل کار می تواند ناراحت کننده باشد. از طرف دیگری معمولا ما وسایل کافی برای رفع آن مشکل به همراه خود نداریم. به همین دلیل در این مقاله با ارائه چند نکته به بررسی مشکلات ممکن در محل کار و رفع آن ها پرداخته شده است.
مژه های صاف
چه فراموش کرده باشید مژه های خود را با فرمژه فر کرده و یا در کل مژه های حالت ناپذیری دارید، ممکن است با این مشکل روبرو شوید. برای رفع این مشکل کافیست با حرارت دادن یک قاشق به کمک لامپ چراغ مطلالعه خود و یا قرار دادن قاشق در آب داغ آن را گرم کرده و سپس به کمک قسمت برآمده آن مژ ها را فر کنید.

وز کردن موها
اگر روز با روز بدی برای موهای خود مواجه شده اید و برای حل مشکل موهای خود سرم مخصوص این کار را به همراه ندارید، کافیست با استفاده از کرم مرطوب کننده دست و یا لسیونی که به همراه دارید وز موهای خود را برطرف کنید. برای این کار کف دست خود را چرب کرده و روی انتهای موها قرار دهید. قرار دادن دست ها و چرب شدن ریشه موها، آن ها را به سرعت چرب می کند. اگر کرم دست خیلی چربی دارید نیز کافیست یک یا دو قطرره آب به آن اضافه کنید.

موهای چرب
اگر مجبور به ماندن بیشتری در محل کار خود بوده احساس می کنید موهای سرتان چرب شده اند، کافیست کمی پودر روی آن ها بزنید تا چربی موجود روی آن ها را جذب کرده و سپس آن را کاملا از روی موها تکان داده و پاک کنید. به خصوص اگر موهای تیره ای داری سعی کنید هیچ ذره پودری روی سرتان باقی نمانده و مانند داشتن موهای سفید روی سرتان نشود.
ریزش ریمل
چه خیلی عرق کرده و یا چه به هر دلیلی گریه کرده اید و ریمل تان زیر چشم و روی صورت تان پخش شده است، کافیست یک تکه دستمال کاغذی را با آب گرم و یا ولرم خیس کرده و آن را در قسمتی که ریمل ریخته بود قرار داده و پاک کنید. سپس اگر کانسیلر همراه خود دارید آن را به کمک کانسیلر بپوشانید.

مشکلات آرایشی در محل کار و روش رفع آن هاآرایش ، آرایشگری ، لوازم آرایش ، لیست کانالهای تلگرام ، کانال تلگرام ، کانال تلگرام آرایشگری ، آگهی لوازم آرایش ، مرجع کامل لوازم بهداشتی آرایشی

خشک شدن پوست
سیستم تهویه در مکان های بسته رطوبت پوست را به سرعت جذب کرده و باعث خشکی پوست می شود به همین دلیل به جای استفاده از کانسیلر و یا کرم پودر برای پوشاندن این خشکی از کرم مرطوب کننده و یا لوسیون استفاده کنید. دست خود را به آن آغشته کرده و به آرامی در محل مورد نظر بماید.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات