خانوادهآرایشسوال و جواب های کاربران
,رنگ مو و آرایش
آکاایران: سوال و جواب های کاربران

آکاایران: 1. س : رنگ موهایم بژ می باشد و می خواهم انتهای ومهایم را رنگ فانتزی کنم، از چه رنگی استفاده نمایم؟ ج : از رنگ های ژله ای استفاده کنید. 2. س : پوست سرم نسبت به رنگ مو و دکلره حساس می باشد. فاقد استفاده از دکلره چگونه می توانم موهایم را روشن کنم؟ در...

1. س : رنگ موهایم بژ می باشد و می خواهم انتهای ومهایم را رنگ فانتزی کنم، از چه رنگی استفاده نمایم؟

     ج : از رنگ های ژله ای استفاده کنید.

2. س : پوست سرم نسبت به رنگ مو و دکلره حساس می باشد. فاقد استفاده از دکلره چگونه می توانم موهایم را روشن کنم؟ در ضمن موهایم را مشکی کرده و انتهای آن قرمز می باشد.

    ج : با دکوکرم می توانید این کاررا انجام دهید ولی باید هر سه روز از آن استفاده نمایید تا کم کم موهایتان روشن شود و در این فاصله هم باید به موهایتان خیلی رسیدگی نمایید و یا از ترکیب رنگ 000 + رنگ شماره 12 + رنگ صدفی + رنگ شماره C9 + واریاسیون نقره ای استفاده نمایید.

3. س : برای روشن کردن موهای قهوه ای تیره چکار باید انجام دهم؟

   

سوال و جواب های کاربرانرنگ مو و آرایش
ج : اگر موهایتان را تازه رنگ کرده اید برای سه روز صبر کرده و سپس با شامپو بسیار قوی بشویید. اما اگر کمی هم عجله دارید می توانید موهایتان را دکلره ضعیف انجام داده و بعد رنگ قهوه ای تافی به شماره 4 از رنگ ویلا استفاده نمایید.

4. س : موهام شرابی و مسی رنگ کرده ام و الان حدود 10 سانت از ریشه موهایم در آمده است و می خواهم موهایم را قهوه ای شکلاتی رنگ کنم البته خیلی تیره نشود؟

    ج : موهایتان را باید دکوپاژ کنید اما اگر می خواهید وقت و هزینه کمتری را صرف کنید و در کنار آن موهایتان آسیب کمتری ببیند مخلوطی از رنگ های شماره 7 نسکافه ای ولنسی و رنگ شکلاتی شماره 7 به مقدار مساوی و اکسیدان 9% تهیه نموده و به مدت 5 دقیقه تنها ریشه موهایتان را به این رنگ آغشته نمایید.

5. س : می خواستم موهام را بافت بزنم بنظرتون برای صورت گرد و کمی تپل با ابرو های کلفت چه نوع بافتی بهتر است؟

    ج : بدلیل بزرگی صورتتان بهتر است بافی را انتخاب نمایید که کل صورتتان را درگیر نکنید و یک طرف موهایتان را به حالت حلزونی ببافید و موهایتان را یک طرفه بریزید.

6. س : برای رفع گودی زیر در آرایش چیکار باید انجام داد؟

    ج : بهتر است از کانسیلر استفاده نمایید.

7. س : چجوری با آرایش صورت را چاق تر نشون بدهیم؟

    ج : باید از کانتورینگ یا تکنیک نا متعادل سازی استفاده نمایید.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات