خانوادهآرایشعید و نکات مهم آرایش
,آرایش ، آرایشگری ، لوازم آرایش ، لیست کانالهای تلگرام ، کانال تلگرام ، کانال تلگرام آرایشگری ، آگهی لوازم آرایش ، مرجع کامل لوازم بهداشتی آرایشی

آکاایران: عید و نکات مهم آرایش

آکاایران: آرایش صورت بسیار مهم میباشد اما خانم ها در اکثر مواقع به گونه ای خود را آرایش می کنند که به نظر خودشان بسیار دلپذیر می شوند اما این را بدانید که نتیجه عکس آن بوده و ناخواسته اشتباهاتی را مرتکب می شوید که نه تنها شما را جذاب تر نمی کند بلکه بسیار...

آرایش صورت بسیار مهم میباشد اما خانم ها در اکثر مواقع به گونه ای خود را آرایش می کنند که به نظر خودشان بسیار دلپذیر می شوند اما این را بدانید که نتیجه عکس آن بوده و ناخواسته اشتباهاتی را مرتکب می شوید که نه تنها شما را جذاب تر نمی کند بلکه بسیار مصنوعی نشان داده می شوید.

سایت آرایشگری در این مقاله شما را از اشتباهات رایجی که ممکن است مرکتب شوید آگاه می نماید. همیشه باید به گونه ای آرایش داشته باشید که در عین ملاحت دلپذیر جلوه کنید و در واقع کسی متوجه نشود که شما آرایش کرده اید.

  1. کرم پودر زوشن تر از رنگ پوستتان چهره تان را بسیار مصنوعی همانند ماسک دلقک ها نشان می دهد پس از رنگ مشابه رنگ پوستتان استفاده کنید و برای تست رنگ آن می توانید از گونه خود استفاده نمایید.
  2. در صورت استفاده از سایه چشم و آن هم چند رنگ بهتر است مرز آن ها مشخص نبوده و به خوبی با یکدیگر ترکیب نمایید.
  3. به هیچ عنوان از خط لب تیره تر از رنگ رژ لب خود استفاده نکنید چرا که بسیار چهره تان را مصنوعی می کند.
  4. ابرو و حالت آن بسیار بروی چهره تاثیر دارد به گونه ای که ابرو های کشیده و بلند جذابیتش چند برابر بیشتر از ابروهای کوتاه می باشد و خیلی پهن و خیلی نازکی ابرو باعث از بین رفتن توجه به چشم شده در نتیجه حالت طبیعی ابرو ها زیباتر از حالت های دیگر می باشد.
  5. خط چشم بالا و پایین چشم تان را بسیار تقریبا هم البته نه چسبیده به هم بکشید.
  6. هر چه مژه مصنوعی مورد استفاده پر پشت و سنگین باشد چشمانتان را سنگین تر می کند و این را بدانید که هر چیزی در حد طبیعی خود دلپذیر تر و جذاب تر می باشد.
.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات