خانوادهآرایشچهار اشتباه در استفاده از رژ لب
,چهار اشتباه در استفاده از  رژ لب
آکاایران: چهار اشتباه در استفاده از رژ لب

آکاایران: رژ لب نقطه اساسی در شادابی چهره دارد که در صورتی که شما هیچ گونه آرایشی نداشته باشی دو تنها به یک رژ لب اکتفا کنید تغییر فوق العاده آن را در چهره خود خواهید اما اگر این نقطه اساسی را به درستی استفاده نکنید نتیجه عکس به شما خواهد داد و سایت آرایشگری...

رژ لب نقطه اساسی در شادابی چهره دارد که در صورتی که شما هیچ گونه آرایشی نداشته باشی دو تنها به یک رژ لب اکتفا کنید تغییر فوق العاده آن را در چهره خود خواهید اما اگر این نقطه اساسی را به درستی استفاده نکنید نتیجه عکس به شما خواهد داد و سایت آرایشگری در این مقاله به چهار اشتباه رایج در خصوص رژ لب زدن اشاره می کند :

  • رژ زدن خارج از محدوده لب :  رژ لب برای پررنگ تر نشان دادن لب استفاده می شود نه اطراف لبتان در نتیجه برای گرفتن نتیجه بهتر می توانید با مداد محدوده لبتان را مشخص نموده و سپس مابین خطوط را با رژ پر نمایید.
  • رنگ نامناسب : در انتخاب رنگ رز لب باید به موارد متعددی از جمله رنگ پوست،رنگ چشم و حتی رنگ موهایتان توجه کنید چرا که هر زنگ رژی مناسب هر رنگ پوستی نیست.
  • خط لب پررنگ : امروز هرچه رنگ خط لب با رنگ رژتون تقریبا هم باشد لبانتان و در نتیجه چهره تان را دلپذیر تر نشان می دهد و حتی انتخاب خط لب روشن تر از رنگ رز معقولانه تر و دلپذیر خواهد بود و همین طور لبان برجسته تری خواهید داشت.
  • اثر رژ لب ببروی دندان : اگر لبانتان را بیش ار اندازه به رژ لب آغشته نمایید منجر به رنگی شدن دندان ها یتان می شود که در کنار باقی ماندن آثار رژ برروی لیوان ناخوشایند تر می باشد.

نکته : پس از استفاده از رژ، با استفاده از دستمال کاغذی اضافات رژ را از روی لبان خود پاک کنید.

نکته : رژ لب اضافی اطراف لبه های داخلی دهانتان را با انگشت سبابه خود پاک کنید.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات