خانوادهآرایشاز بین بردن ترک های روی شکم
,DataLifesweet-smilآرایش صورتآرایش حرفه ای عروسآرایش زیبای عروسآرایش صورت عروسآرایش عروسآرایش عروس 2014آرایش عروس زیباآرایش مدل عروسآرایش و لباس عروسآرایش چشم عروسآموزش آرایش عروسآموزش ارایش عروسآموزش تصویری آرایش عروسآموزش مدل موارایش دلپذیر عروسارایش زیبای عروسارایش صورت عروسارایش عروسارایش عروس 2014ارایش عروس زیباارایش چشمارایش چشم عروساموزش ارایش عروسانواع آرایش عروسانواع ارایش عروستصاویر آرایش چشم عروسخرید پستی از سویت اسمیلخرید پستی محصولات ارایشیدانلود PhotoInstrument v7.4 Build 850 - نرم افزار ویرایش و رتوش تصاویررژلب سویت اسمیلسالن آرایش عروسسویت اسمیل بزرگترین وبسایت ارایشی ایرانسیاوش ابانگاهعروس آرایشعروس ارایشعروسیلباس و آرایش عروسلباس و ارایش عروسلوازم ارایشیمحصولات ارایشیمحصولات ارایشی سویت اسمیلمحمد حسنیمدلمدل آرایش صورت عروسمدل آرایش عروسمدل آرایش عروس 2014مدل آرایش و لباس عروسمدل آرایش چشم عروسمدل ارایش عروسمدل ارایش عروس 2014مدل ارایش و لباس عروسمدل ارایش چشم عروسمدل لباس و آرایش عروسمدل لباس و ارایش عروسمدل های آرایش عروسپنکک های نوین
آکاایران: از بین بردن ترک های روی شکم

آکاایران: از بین بردن ترک های روی شکم سایت آرایشگری در این مقاله روش های از بین بردن ترک های پوستی را به شما آموزش میدهد تَرَک های روی شکم به دو دلیل بوجود می آیند، تَرَک های ایجاد شده بعد از حاملگی و تَرَک هایی که بخاطر زیادی بالا رفتن وزن و وزن کم کردن...

‌ از بین بردن ترک های روی شکم
سایت آرایشگری در این مقاله روش های از بین بردن ترک های پوستی را به شما آموزش میدهد

تَرَک های روی شکم به دو دلیل بوجود می آیند، تَرَک های ایجاد شده بعد از حاملگی و تَرَک هایی که بخاطر زیادی بالا رفتن وزن و وزن کم کردن ناگهانی بوجود می آیند. از بین بردن هر دو نوع این تَرَک ها بسیار سخت و نیازمند زمان است، اما غیر ممکن نیست…
از بین بردن ترک های پوست

از بین بردن ترک های پوست

تاثیرگذارترین و سریع ترین راه از بین بردن تَرَک روی شکم جراحی زیبایی است. در جراحی زیبایی فاصله یا تَرَک جدا شده و شکم از دوباره دوخته می شود و به این صورت شکمی صاف و فاقد نقص خواهید داشت. اما جراحی زیبایی به دلیل قیمت و یا ترس از جراحی ممکن است برای بعضی افراد دلخواه نباشد. در چنین مواردی، بعضی کرم های موثر برای از بین بردن این تَرَک ها وجود دارد. کرم های از برنده ی تَرَک شکم، چه به دلیل حاملگی و چه به دلیل زیاد و کم شدن وزن بصورت ناگهانی، نیازمند زمان و برنامه ریزی و پیگیری طولانی مدت است. شما باید برای استفاده از این کرم ها نظم در استفاده و صبر و شکیبایی داشته باشید.

در بازار انواع و اقسام کرم ها برای از بین بردن ترک های روی شکم موجود است. برای تاثیر گذار شدن این کرم ها در روز یک یا دو بار همراه با ماساژ دادن شکم کرم از بین برنده ی ترک شکم بزنید. برای از بین بردن ترک ها، بهترین زمان همان مرحله ی آغازین این اتفاق است که رگه های ارغوانی روی پوست دیده می شود. اگر در مرحله ی رگه های ارغوانی مداوا را شروع کنید و این کرم ها را همراه با ماساژ استفاده کنید، در زمان کوتاه تری تاثیر خود را نشان خواهد داد.

از بین بردن ترک های شکم که به دلیل اضافه و کم کردن وزن بصورت ناگهانی راحت تر انجام می شود، اما ترک های شکم که ناشی از حاملگی است زمان بیشتری می برد. به غیر از کرم از بین برنده ی ترک، ترکیب سه کرم که با هم ترکیب کنید و استفاده کنید را توصیه می کنیم.

    کرمMadecassol

    کرم Hametan

    کرم Acnelyse

به اندازه ی کوچکتر از دانه ی نخود از هر یک از کرم های نامبرده کف دست تان بزنید و با انگشت تان ترکیب کنید. بعد بلافاصله این ترکیب را روی تَرَک ها بمالید و ماساژ بدهید. این دستور را یکبار صبح و یکبار عصر انجام بدهید. اگر خواستید این ترکیب را نه تنها روی تَرَک های شکم، بلکه روی ترک های نقاط دیگر هم می توانید بزنید. با استفاده ی مرتب این ترکیب، ترک های اضافه و کم کردن وزن را طی شش ماه می توانید از نظر پاک کنید. اما همین کار برای ترک های بعد از زایمان باید حدود یک سال ادامه یابد تا ترک ها دیده نشوند.

با توجه به تجربه ی استفاده کننده ها، کرم Acnelyseخاصیت لایه برداری بسیار قوی دارد. با جدا شدن پوست مرده، ترک های پوست هم کمرنگ می شوند و پوست تازه خودش را نشان می دهد. توصیه می کنم این کرم را نسبت به دو کرم دیگر با مقدار کمتری استفاده کنید.
از بین بردن ترک های شکم ناشی از حاملگی و اضافه و کم کردن وزن بصورت ناگهانی

از بین بردن ترک های شکم ناشی از حاملگی و اضافه و کم کردن وزن بصورت ناگهانی

کرم Hametanهمانطور که بر رویش درج شده برای پوست های تحریک شده است. در مجموع برای سوختگی ها هم کاربرد دارد. کرم سوم یا Madecassolهمراه با عطر بسیار خوبی که دارد خاصیت مرطوب کنندگی هم دارد. می توانید از دکترتان بخواهید این سه کرم را برای تان نسخه بنویسد، یا مستقیما از داروخانه تهیه کنید. این سه کرم نسبت به کرم های دیگر بسیار تاثیر گذار و ارزان تر است.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات