خانوادهآرایشانواع مژه و طریقه ریمل هرکدام
,آرایش ، آرایشگری ، لوازم آرایش ، لیست کانالهای تلگرام ، کانال تلگرام ، کانال تلگرام آرایشگری ، آگهی لوازم آرایش ، مرجع کامل لوازم بهداشتی آرایشی
آکاایران: انواع مژه و طریقه ریمل هرکدام

آکاایران: آخرین مرحله تکمیل آرایش استفاده از ریمل می باشد تا چشمانتان را دلپذیر تر از همیشه نشان دهد اما نکته ای که مهم است تفاوت مژه خانم ها با یکدیگر می باشد که برای هر نوع مژه باید از تکنیک متفاوتی استفاده کرد خانم هایی که مژه کوتاهی دارند به ریملی نیاز...

آخرین مرحله تکمیل آرایش استفاده از ریمل می باشد تا چشمانتان را دلپذیر تر از همیشه نشان دهد اما نکته ای که مهم است تفاوت مژه خانم ها با یکدیگر می باشد که برای هر نوع مژه باید از تکنیک متفاوتی استفاده کرد

  • خانم هایی که مژه کوتاهی دارند به ریملی نیاز دارند که مژه هایشان را بلند تر نشان دهد و برس ریمل های بلند کننده دارای موهای نازکی می باشد که بین مژه ها نفوذ کند و حتی بتواند به راحتی مژه های نازک کنار چشم را هم پوشش دهد و طریقه مصرف به این صورت است که برس ریمل را از ریشه به آرامی به سمت نوک مژه بکشد و مراقب جلوگیری از تجمع ریمل در نوک مژه هایتان باشید.

نکته : از رنگ های مشکی و یا قهوه ای تیره  برای مژه هایتان استفاده نمایید چرا که رنگ های متالیک در نور مژه ها را کوتاه تر نشان می دهد.

  • برای مژه های بلند از ریملی باید استفاده کرد که توانایی پرپشت کردن مژه ها را داشته باشد و باید براساس قطر مژه هایتان نسبت به انتخاب نوع ریمل که مایع و یا کرمی باشد اقدام نمایید و ازبرس ریملی استفاده نمایی دکه درشت بوده و تمام طول مژه تان را پوشش دهد.

نکته : برای این نوع مژه ها روند ریمل زدن همانند دیگر مژه ها می باشد یعنی در ابتدا نگاه تان به سمت پایین بوده و ریمل بزنید و سپس همین کار را در زمان که نگاهتان به سمت بالا می باشد انجام دهید و اگر کماکان می خواهید تا مژه هایتان پرپشت تر نشان داده شود با استفاده از ریمل خشک شده بین ریشه و نوک مژه تان را کجددا از ریمل بزنید تا فضاهای خالی مابین مژه هایتان پر شود.

  • اگر مژه های پرپشتی دارید استفاده شما از ریمل فقط در جهت مرتب کردن مژه ایتان می باشد و در همی نراستا نیاز به ریمل مایعی دارید البته برس این نوع ریمل نباد سر نارکی دارا باشند و هر چه برس درشت تر باشد بهتر می باشد.

نکته : ریمل زدن این گونه مژه ها کمی متفاوت تر میباشد و پیشنهاد می شود قل از هرکاری مژه هایتان رابه پودر اغشته نمایید سپس از اواسط مژه به سمت بالا و بار دیگر از ریشه به سمت بالا به حالت زیگزاگی کار خود را انجام دهید و در پایان یک دور هم از به صورت صاف از ریشه به سمت خارج مژه را به ریمل آغشته نمایید.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات