خانوادهآرایشچگونه ابرو های پرپشت داشته باشید
,چگونه ابرو های پرپشت داشته باشید
آکاایران: چگونه ابرو های پرپشت داشته باشید

آکاایران: بهترین روش برای پرپشت کردن ابروها روش های سنتی می باشد چرا که نه تنها عوارض خاصی ندارد بلکه تاثیر بسیار زیادی داشته و علاوه بر این هم هزینه زیادی ندارد. سایت آرایشگری این روش ها را برای شما مطرح میکند تا به آنچه میخواهید دست پیدا کرده و دیگر از کم...

چگونه ابرو های پرپشت داشته باشیدچگونه ابرو های پرپشت داشته باشید
بهترین روش برای پرپشت کردن ابروها روش های سنتی می باشد چرا که نه تنها عوارض خاصی ندارد بلکه تاثیر بسیار زیادی داشته و علاوه بر این هم هزینه زیادی ندارد. سایت آرایشگری این روش ها را برای شما مطرح میکند تا به آنچه میخواهید دست پیدا کرده و دیگر از کم پشتی ابرو های خود ناراحت نباشید.

روغن بادام : این روغن همیشه در دسترس بوده و به این نکته توجه داشته باشید که روغن بادام تلخ نسبت به باادم شیرین تاثیر بیشتری دارد.  برای استفاده از این روغن گوش پاکن اغشته را به ابرو های خود ماساژ دهید.

روغن زرده تخم مرغ : زرده تخم مرغ بدلیل خاصیت پروتئینی که دارد در پرپشت کردن ابرو هایتان تاثیر فوق العاده ای دارد.

روغن هفت مغز : شامل روغن هفت دانه مانند بادام تلخ و شیرین، فندق،سیاه دانه، پسته، کنجد و کرچک می باشد که برای تقویت و رشد ابرو هایتان بسیار موثر می باشد.

روغن های  مار و مورد و رزماری را با هم ترکیب کرده و برروی مژه و ابروهای خود ماساژ دهید تا تاثیر فوق العاده آن را ببینید.

نکته : قبل از اینکه ابروهای خود را به این روغن آغشته نمایید با شامپو بچه کاملا ابروهای خود راشستشو دهید و پس از این که کاملا خشک شدن از این روغن ها استفاده نمایید.

.

منبع : arayeshgari.com

پربازدیدها
تبلیغات