آکاایران: روش صحیح اصلاح صورت آقایان >ما در این پست از سایت آتیسام برای یک اصلاح صحیح و کامل و همچنین پیشگیری از بروز صدمه های ناخواسته در هنگام اصلاح با تیغ، پیش زمینه هایی لازم است را گرد آوری کرده ایم ، با ما همراه باشید .

آکاایران: آموزش اصلاح صورت برای آقایان

 
۱- صورت خود را بشوئید. بهتر است از شوینده های فاقد الکل برای این کار استفاده کنید.
۲- منافذ پوست را باز کنید. جهت پیشگیری از آسیب ها و التهابات پوستیِ ناشی از تماس تیغ با صورت، قبل از آغاز کار، صورت خود را با یک حوله یا دستمال گرم، حرارت دهید. همچنین اصلاح پس از یک دوش آب گرم نیز توصیه می شود.
۳- از کف ریش استفاده کنید. به منظور حرکت آزادانه تیغ بر روی صورت، از کف ریش های مخصوص اصلاح صورت استفاده کنید. می توانید آن را با دست یا فرچه ی مخصوص بر روی صورت خود بمالید.
۴- تیغ را در جهت رشد موهای صورت حرکت دهید. برای پیشگیری از بروز التهاب، به هیچ وجه در مرحله اول اصلاح، تیغ را بر خلاف جهت رشد ریش، حرکت ندهید. بهتر است اصلاح را از شقیقه ها آغاز و تیغ را به سمت بینی و چانه حرکت دهید. همچنین بهتر است تا حد امکان از اصلاح در خلاف جهت رشد موها (چپ تراش) اجتناب کنید.
نکته: جهت جلوگیری از تحریک پوست، هیچ بخشی از پوست لطیف صورت را بیش از سه بار تراش ندهید.
۵- پس از اصلاح پوست را با آب سرد شستشو دهید. استفاده از آب سرد و افترشیوهای الکل دار برای شستشو و ضدعفونی کردن پوست صورت، پس از اصلاح توصیه می شود.
نکته: از یک تیغ بیش از سه بار جهت اصلاح صورت استفاده نکنید. پس از هر بار استفاده آن را با آب داغ شستشو داده و به صورت ایستاده در لیوانی قرار دهید تا خشک شود. همچنین جهت جلوگیری از رشد باکتری ها، هیچگاه تیغ مرطوب را به صورت خوابیده در جایی نگذارید.
با پیش بردن مراحل اشاره شده و رعایت موارد بهداشتی مسطور در این راهنما، همواره صورتی تمیز، فاقد التهاب و فاقد آسیب دیدگی خواهید داشت.
منبع
نحوه اصلاح صورت مردان,روش اصلاح صورت اقایان,روش صحیح اصلاح صورت مردان,بهترین روش اصلاح صورت مردان,بهترین روش اصلاح صورت مرد,بهترین روش اصلاح صورت آقایان,بهترین روش اصلاح صورت آقایان,روش صحیح اصلاح صورت آقایان,بهترین روش برای اصلاح صورت مردان,آموزش اصلاح صورت مردانه,آموزش اصلاح صورت برای آقایان

.

منبع : atisam.com