آکاایران: معرفی نکته های ساده برای آرایش شب که چهره تو را جذاب می کند!

آکاایران: آرایش شب همانطور که از نامش پیداست، نوعی از آرایش است که بیشتر برای مراسم های رسمی شب استفاده می شود. طبیعت این آرایش با سبک آرایشی که در روز استفاده می کنیم متفاوت است و قوانین خود را دارد. اگر دوست داری آرایش شب دلپذیر و حرفه ای انجام بدهی که چهره ات را جذاب کند، در ادامه نکته های ساده برای آرایش شب که چهره تو را جذاب می کند را بخوان.

۱. عجله نکن!

بهتر است برای انتخاب لباس و چهره ات زمان کافی را اختصاص بدهی. سپس می توانی با خیال راحت و بر اساس استایل کلی مد نظرت، آرایش صورت خود را انتخاب کنی. اگر می خواهی لباسی زرق و برقی به تن کنی، سعی کن آرایشی ساده تر داشته باشی و بالعکس.

همیشه در مراسم های شب، خوردن، نوشیدن، رقص و سرگرمی تمام شب فراهم است. به همین دلیل بهتر است آرایش خود را با دوام بیشتری انجام بدهی تا بتوانی تا پایان شب آراسته و دلپذیر بمانی. برای این کار بهتر است یک پرایمر صورت خوب تهیه کنی که می تواند بافت پوست را نرم تر و دوام مواد آرایشی روی آن را بهتر کند. همچنین می توانی از لوازم آرایشی استفاده کنی که ماندگاری بیشتر دارند.

۳. صورت فاقد عیب!

صورت مانند یک بوم نقاشی برای آرایش است. به همین دلیل داشتن صورت فاقد نقص به همان اندازه انتخاب اقلام آرایشی مهم است. بهتر است روی پوست خود را با یک کرم پودر مناسب بپوشانی و آن را به خوبی محو کنی. این کار تمام لکه ها و نقص های پوست را پوشانده و رنگ آن را یکدست می کند تا بتوانی آرایش زیبایی انجام بدهی.

۴. تعادل را حفظ کن!

بهتر است بر یک بخش از صورت خود تمرکز کنی. اگر بنا است تا خط چشم و آرایشی غلیظ و پررنگ روی چشم هایت انجام بدهی، دیگر منطقی نیست که از رژلب براق با رنگ جیغ استفاده کنی و بالعکس. اگر هم آرایش چشم و هم آرایش لب زیادی انجام بدهی، ممکن است چهره ای نه چندان دلچسب به خودت ببخشی که از تمام جذابیت های مدنظرت دور خواهد بود.

"قوانین آرایش صورت که همین امروز باید شکسته شوند!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com