آکاایران: چه آرایشی مناسب پوست های تیره است

آکاایران:  

برای آرایش پوست صورت ، پوست های تیره دارای مزایای خاص خود هستند زیرا نه تنها می توانید آرایش تیره بر روی پوست تیره خود داشته باشید بلکه در عین حال آرایش روشن نیز جذابیت ویژه ای به شما خواهد داد ..... بقیه در ادامه مطلب ...

درست است که در پوست روشن آرایش قابل مشاهده تر از پوست های تیره است ولی آرایش روشن بر روی پوست تیره نیز هم برای روز و هم برای شب مناسب است.

اگر بخواهید آرایش ملایمی داشته باشید بسیاری از هنرمندان آرایش سایه چشم قهوه ای را بهترین انتخاب ممکن برای شما پیشنهاد می کنند همچنین اگر می خواهید صورت خود را روشن کنید، می توانید از رنگ صورتی روشن استفاده کنید.

شما باید بیشتر ملزم به استفاده از لوازم آرایشی طبیعی همانند کرم پودر با ته رنگ طلایی باشید تا با رنگ طبیعی پوستتان همخوانی داشته باشد، می توانید از رنگ های خنثی در رژگونه و یا برنزه برای آرایش های شب استفاده کنید. برق لب و یا رژلب قهوه ای روشن نیز مناسب شما خواهد بود.

نکات گفته شده در بالا تنها چند نکته آرایشی بسیار مهم برای زنان و دختران با پوست های تیره بود . عکس های زیر به شما بهتر نشان می دهد که چطور یک آرایش سبک و در عین حال شیک و دلپذیر برای پوست تیره خود داشته باشید .

ارایش مخصوص پوست تیره

آرایش مناسب پوست تیره

ارایش برای پوست تیره

نحوه آرایش تیره پوستان
منبع : بیتوته

.

منبع : banookade.ir