آکاایران: می دانی ماساژ سر چگونه باعث رشد موها می شود؟

آکاایران: تأثیر ماساژ کف سر با روغن بر رشد و تقویت موها ثابت شده است. این کار باعث افزایش گردش خون در کف سر شده و جریان خون مناسب معمولاً برای رشد موها مفید است. به همین دلیل، می توان با اطمینان گفت ماساژ سر باعث رشد موها می شود. در ادامه با "آکا" بخوان ماساژ سر چگونه باعث رشد موها می شود.

۱. ماساژ کف سر، درد التهاب مفاصل و دیگر انواع دردهای گردن که در اثر ساعت های طولانی کار کردن ایجاد می شود را التیام می بخشد.

۲. هنگام دریافت ماساژ سر برای رشد موها، همچنین از شر سردردها و مشکلات سینوسی هم خلاص خواهی شد.

۳. ماساژ سر با انرژی دادن به بدن و فعال کردن آن موجب رسیدن بدن به ظرفیت کامل خود شده که در نهایت باعث می شود در کارها سریع تر و بهینه تر عمل کنی.

۴. تا به حال از خودت پرسیده ای چرا پس از یک ماساژ خوب، احساس خواب آلودگی می کنی؟ ماساژ استرس را از بدنت دور کرده و چرت هایی که پس از دریافت ماساژ می زنی، از بهترین تجربه های تو خواهند بود.

۵. استفاده از روغن های اسانس، مانند اسطوخدوس، بابونه، آویشن، رزماری، جوجوبا یا روغن هسته انگور که با روغن زیتون فرابکر گرم ترکیب شده باشند، بهترین اتفاقی است که می تواند در ماساژ برای پوست سرت بیفند. این کار نه تنها باعث کنترل ریزش مو شده، بلکه باعث رشد متعادل موها می شود.

در نهایت باید بدانی پوست کف سر سالم به معنی داشتن موهای سالم است. ماساژ مرتب نه تنها از ریزش مو جلوگیری کرده، بلکه باعث تقویت رشد موها هم می شود.

"روش ساخت ماسک مو طبیعی برای مبارزه با شوره سر!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com