آکاایران: محصولات آرایشی مای که تحت لیسانس شرکت "کال اند کو" Kahl & Co آلمان در ایران به بازار عرضه می شوند، از کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردارند. این محصولات در سه فاز واردات محصول نهایی به ایران، واردات محصولات به صورت بالک (حجم بالا) و فرایند و پر کردن در ایران، و تولید تحت لیسانس محصولات در ایران در دسترس خانم ها هستند.

این برند که از سال ۱۳۸۱ آغاز به فعالیت کرد، با توزیع محصولات آرایشی مای و سایر محصولات مراقبت از پوست، مو و عطریات به سرتاسر ایران، نامی آشنا برای زنان ایرانی به شمار می رود. از سوی دیگر، محصولات آرایشی مای به کشورهای حوزه خاورمیانه نیز صادر می شوند و در اختیار زنان قرار می گیرند.

"معرفی بهترین برندهای لوازم آرایشی ایرانی" را اینجا بخوانید.

"مای" از موفق ترین برندهای آرایشی و بهداشتی ایران است که محصولات آن، کیفیت بالا و قیمت مناسب دارند. باید به این نکته نیز اشاره کرد که این برند گواهینامه هایی از آزمایشگاه های معتبر اروپایی مانند Evic فرانسه دارد.

انواع محصولات آرایشی مای شامل لوازم آرایش صورت مانند کرم پودر "مای"، چشم ها مانند خط چشم "مای"، لب، ناخن و پاک کننده های آرایشی می شود. به جرئت می توان گفت که هر زن ایرانی نام محصولات آرایشی مای را شنیده و دست کم یک بار از آن ها استفاده کرده است.

اگر تو به عنوان یک خانم ایرانی هنوز با محصولات آرایشی مای آشنا نشده ای، همین امروز سراغ فروشگاه های لوازم آرایشی برو و سراغ این محصولات را بگیر. مطمئن باش فقط با یک بار امتحان کردن محصولات آرایشی مای متوجه تفاوت آن ها با سایر محصولات خواهی شد!

.

منبع : yasaman.com