آکاایران: معرفی لطیف و خوشبوترین عطرهای پاییزی و برند دخترانه و زنانه هدیه شب های عاشقی

1. عطر زنانه بربری بریت شیِر از برند بربری Burberry Brit Sheer
عطر زنانه بربری بریت شیر از برند بربری Burberry Brit Sheer  که در سال ۲۰۰۷ به بازار آمد، رایحه ای گلی و میوه ای دارد. این عطر ترکیبی از عطر لیچی، پرتقال یوزو، برگ آناناس و پرتقال ماندارین است که در قلب خود رایحه گل صدتومانی، شکوفه هلو و گلابی را پنهان کرده است و بر پایه عطر مشک سفید و چوب های معطر سفید ترکیب شده است. کمپانی بربری در ایران با نام باربری هم شناخته می شود.

5 عطر دخترانه پاییزی هدیه شب های عاشقی  عکس5 عطر دخترانه پاییزی هدیه شب های عاشقی  عکس

 
ترکیبات میوه ای، به خصوص میوه های گرمسیری مثل آناناس، لیچی و گلابی در ترکیب با عطر گل های معطر همچون شکوفه هلو و گل صدتومانی رایحه ای ملایم و شیرین تولید می کنند که برای اوایل فصل سرد و انتقال تدریجی از رایحه های تابستانی به رایحه های مناسب فصل سرد بسیار مناسب هستند.

2. عطر زنانه فلاور بامب از برند ویکتور اند رالف Viktor & Rolf Flower Bomb
عطر زنانه فلاور بامب از برند ویکتور اند رالف Viktor & Rolf Flower Bomb که در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد، رایحه ای گلی و شرقی دارد. این عطر ترکیبی از عطر ترنج و چای سبز است که در قلب خود رایحه یاس رازقی، رز سنتیفولیا، گل فریزیا و ارکیده  کتیلیا را پنهان کرده است و بر پایه عطر مشک و نعناع هندی ترکیب شده است. شیشه این عطر در تناسب با اسمش به صورت یک نارنجک کریستالی طراحی شده که به صورت نمادین رایحه جذاب و وسوسه گر این عطر را به یکباره در محیط پراکنده می کند.
 

5 عطر دخترانه پاییزی هدیه شب های عاشقی  عکس5 عطر دخترانه پاییزی هدیه شب های عاشقی  عکس
 

رایحه ترنج و چای سبز که رایحه های خنکی محسوب می شوند در این عطر با عطر چند گل معطر گرمسیری ترکیب شده اند و رایحه ملایم و شیرینی ساخته اند که در ترکیب با نت های زیرین شیرین و گرم مثل مشک به گرمی نزدیک شده و برای اوایل تا اواسط فصل پاییز گزینه مناسبی است.

3. عطر زنانه فانتزی از برند بریتنی اسپیرز Britney Spears Fantasy
عطر زنانه فانتزی از برند بریتنی اسپیرز Britney Spears Fantasy که در سال ۲۰۰۵ به بازار آمد، رایحه ای گلی و شرقی دارد. این عطر ترکیبی از عطر لیچی، بِه طلایی و کیوی است که در قلب خود رایحه یاسمن و شکلات سفید را پنهان کرده است و بر پایه عطر زنبق زرد، مشک و چوب های معطر ترکیب شده است. این عطر معجون عشقی است که در یک بطری دلپذیر قرار گرفته. بطری این عطر با نگین های سواروفسکی اصل تزیین شده است.
 

5 عطر دخترانه پاییزی هدیه شب های عاشقی  عکس5 عطر دخترانه پاییزی هدیه شب های عاشقی  عکس

 
همان طور که در بالا گفته شد، ترکیب دلپذیر عطر میوه های شیرین و گرمسیری در کنار عطر گلها، انتخاب مناسبی برای فصل پاییز است. رایحه گرم و دل انگیز شکلات سفید در ترکیب با رایحه شیرین و گرم چوب های معطر این عطر را به گزینه مناسبی برای اواسط و اواخر فصل پاییز و زمان شروع سرما تبدیل کرده است.

4. عطر زنانه کریستال نوار ( کریستال نویر) از برند ورساچه Versace Crystal Noir
عطر زنانه کریستال نوار ( کریستال نویر) از برند ورساچه Versace Crystal Noir که در سال ۲۰۰۴ به بازار آمد، رایحه ای کمیاب و ملیح دارد. این عطر ترکیبی از عطر هل سبز، زنجبیل و فلفل است که در قلب خود رایحه یاسمن، بهارنارنج، گل صدتومانی و نارگیل را پنهان کرده است و بر پایه عطر عنبر، مشک و چوب صندل ترکیب شده است. طراحان این رایحه به دنبال ایجاد رایحه ای مرموز و جذاب برای یک زن اغواگر دلپذیر بوده اند.

5 عطر دخترانه پاییزی هدیه شب های عاشقی  عکس5 عطر دخترانه پاییزی هدیه شب های عاشقی  عکس

 
کلمه Noir (نوار) در زبان فرانسه به معنای سیاه است. عطر کریستال نوار که ورژن تیره رنگ عطر پرطرفدار برایت کریستال برند ورساچه است، برای استفاده شبانه و مناسبت های خاص و فصل گرم طراحی شده است.

رایحه گل های گرمسیری به همراه عطر ادویه های ترکیب شده در این عطر نه تنها بوی آن را خاص و فراموش نشدنی کرده است، بلکه به آن حالت شرقی، گرم و تندی بخشیده که در فصل سرما حسابی شما را گرم می کند و معاشرت با شما را به فعالیتی دلپذیر و دوست داشتنی تبدیل می کند. این عطر گرم و تند را برای اواخر فصل پاییز و زمان سرما پیشنهاد می کنیم .

5.  عطر زنانه کوکو نوار (کوکو نویر) از برند شنل   Chanel Coco Noir
عطر زنانه کوکو نوار (کوکو نویر) از برند شنل  Chanel Coco Noir که در سال ۲۰۱۲ به بازار آمد، رایحه ای چوبی و شرقی دارد. این عطر ترکیبی از عطر گریپ فروت و ترنج کالابریایی است که در قلب خود رایحه گل رز، نرگس، برگ گل شمعدانی و یاسمن را پنهان کرده است و بر پایه عطر دانه تونکا، چوب صندل، وانیل، نعناع هندی و مشک سفید ترکیب شده است. کمپانی شنل که از برترین و شیک ترین طراحان فشن و عطر است، این عطر را با الهام از شب های زیبای ونیز طراحی کرده است. این عطر سکرآور و وسوسه انگیز زنانه برای میهمانی های مجلل و باشکوه و مناسبت های خاص مناسب است.

5 عطر دخترانه پاییزی هدیه شب های عاشقی  عکس5 عطر دخترانه پاییزی هدیه شب های عاشقی  عکس

رایحه های گرم و بی نظیر در این عطر به شکلی سحر آمیز با هم ترکیب شده اند تا وسوسه انگیزترین رایحه گرم و تلخ مناسب برای مناسبت های خاص را در فصل زمستان برای شما ایجادکنند. تنها نت های خنک این عطر؛ گریپ فروت و ترنج در ترکیب با انبوهی از نت های گرم گل های کمیاب و رایحه های گرم و تند چوب های معطر، رایحه نهایی گرم و تلخی را با میزان پراکندگی و ماندگاری بالا ایجاد کرده اند.

دانه تونکا، چوب صندل، وانیل و گل شمعدانی از جذاب ترین و کمیاب ترین عناصر تشکیل دهنده عطرها هستند و عطرهای حاوی این عناصر معمولا به علت تولید کم و کلکسیونی، با قیمت بالاتری به فروش می رسند.


.

منبع : nazweb.ir