آکاایران: معرفی عطرهای بهاری لطیف از طراحان بزرگ دنیا!

آکاایران: فصل لطیف بهار با رایحه گل ها و گیاهان جذاب رسیده و هر روز بیش از دیروز دلبری کرده و لطافت و جذابیت خود را به رخ ما می کشد. اگر تو هم دوست داری با رایحه های زیبای این فصل همگام بشوی، "آکا" به تو کمک می کند. در ادامه با عطرهای بهاری لطیف از طراحان بزرگ دنیا آشنا شو و رایحه مورد علاقه خود را کشف کن!

این عطر که در بهار سال ۲۰۱۷ معرفی شده است به افتخار زنان معاصر با زنانگی احساسی، آزاد و قوی ساخته شده و از آنجلینا جولی Angelina Jolie الهام گرفته است. نوت اولیه این عطر متشکل از اسطوخدوس کارلا بوده و قلب آن با غلظت بیشتری از گل یاس رازقی در کنار نوت های بیشتری گلی متشکل از گل صد تومانی و مولکول پارادیزون احاطه شده است. نت های پایه این عطر هم وانیلی و چوبی هستند.

معرفی عطرهای بهاری لطیف از طراحان بزرگ دنیا! معرفی عطرهای بهاری لطیف از طراحان بزرگ دنیا!

عطر Twilly d’Hermès:

این عطر الهام گرفته از روسری های باریک ابریشمی با طرح های متنوع و رنگی است که می خواهد رایحه ای گلی با میل به گرفتن تصمیمات خوش بینانه، سرزنده و جوان را منتقل کند. در این عطر نت هایی از زنجبیل، گل رز و چوب صندل استفاده شده و رایحه های برگاموت و نارنج سردسته آنها هستند!

معرفی عطرهای بهاری لطیف از طراحان بزرگ دنیا! معرفی عطرهای بهاری لطیف از طراحان بزرگ دنیا!

عطر Miss Dior Blooming Bouquet:

این نسخه نوین از Miss Dior ترکیبی شیک بوده و منتقل کننده حس روزهای اول بهار است. نت های آن ترکیبی نافذ و لطیف از گل ها بوده که حسی تازه داشته و ما را مسخ خود می کند. گل صدتومانی در قلب این عطر با رایحه های هلو و زردآلو ترکیب شده و زیبایی بی انتهایی را به مشام ما می رسانند.

"رونمایی از عطر Poison Girl رولی از دیور!" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com