آکاایران: آموزش چگونگی آرایش چشم با سایه مشکی

آکاایران: آرایش چشم با سایه مشکی این روزها بسیار محبوب شده است. قبلاً حتی استفاده از سایه چشم سیاه برای دختران بسیار سخت بود؛ اما این روزها دختران عاشق سایه های چشم سیاه هستند! آرایش چشم با سایه مشکی می تواند برای حضور در هر مناسبتی، دلپذیر و جذاب باشد.

برای آرایش چشم با سایه مشکی به پرایمر، کانسیلر، سایه چشم سیاه با شوت یا قلم موی مناسب سایه، یک رنگ سایه متضاد مشکی، سایه چشم سفید، سایه چشم نقره ای، خط چشم مایع، مداد چشم سیاه، ریمل مژه و مداد چشم قهوه ای داری.

"زیباترین آرایش چشم با نوین و جذاب ترین سبک ها" را اینجا بخوانید.

مرحله اول آرایش چشم با سایه مشکی

اگر می خواهی آرایش چشم تو بیش از سه تا پنج ساعت ماندگار باشد، باید از پرایمر برای پوشاندن پلک های خود استفاده کنی. سپس با استفاده از کانسیلر، حلقه های تیره زیر چشم ها را بپوشان.

مرحله دوم آرایش چشم با سایه مشکی

سایه چشم سیاه خود را با استفاده از شوت یا قلم موی مناسب به طور کامل روی پلک های خود بزن. همچنین، می توانی از انگشت کوچک خود برای این کار استفاده کنی.

مرحله سوم آرایش چشم با سایه مشکی

حالا سایه چشم با رنگ متضاد را به طور دقیق در مرکز پلک ها بزن. این کار، تأثیر سایه سیاه را افزایش می دهد. می توانی برای این منظور، از رنگ های سبز، بژ، ارغوانی یا بنفش تیره استفاده کنی.

مرحله چهارم آرایش چشم با سایه مشکی

دوباره سایه چشم مشکی را روی پلک های بالای خود پخش کن. در این مرحله، گوشه خارجی پلک ها و خط چین خوردگی پلک بالا را با سایه مشکی تیره تر کن.

مرحله پنجم آرایش چشم با سایه مشکی

با استفاده از سایه نقره ای، گوشه داخلی چشم ها و نیمه داخلی پلک پایین را در امتداد خط رویش مژه ها هایلایت کن.

مرحله ششم آرایش چشم با سایه مشکی

زیر ابروها سایه سفید بزن و خط چشم خود را بکش.

مرحله هفتم آرایش چشم با سایه مشکی

با استفاده از مداد چشم مشکی، خط چشم پلک پایین خود را به دلخواه در داخل چشم یا خارج آن رسم کن.

مرحله هشتم آرایش چشم با سایه مشکی

ریمل بزن؛ سپس با استفاده از مداد چشم قهوه ای، در گوشه خارجی پلک های پایین خطی بکش و آن را به دنباله خط چشم پلک بالای خود وصل کن. این روش آرایش چشم با سایه مشکی را امتحان کن؛ حتماً برایت جذاب خواهد بود!

.

منبع : yasaman.com