آکاایران: معرفی کانسیلر ضد آفتاب دور چشم پریم

آکاایران: حتماً نام برند ایرانی "پریم" Prime را که در زمینه تولید محصولات بهداشتی مراقبت از پوست فعالیت می کند، شنیده ای. ما امروز قصد داریم کانسیلر ضد آفتاب دور چشم پریم را با نام Trio و SPF 25 برای مراقبت از پوست دور چشم ها به تو معرفی کنیم.

کانسیلر ضد آفتاب دور چشم پریم خطوط، چین و چروک ها و حلقه های تیره اطراف چشم ها را کاهش می دهد و فاقد احساس سنگینی یا چربی بیش از حد، عیوب پوست این ناحیه را می پوشاند.

کانسیلر ضد آفتاب دور چشم پریم با SPF 25 از پوست دور چشم ها در برابر آسیب های اشعه خورشید محافظت و پوست این نواحی را هیدراته می کند. این محصول ضد پیری، ضد التهاب و محرک سنتز کلاژن، در دو رنگ دلپذیر با پوشش دهی عالی تولید شده است.

مواد تشکیل دهنده کانسیلر ضد آفتاب دور چشم پریم شامل عصاره رز، عصاره چای سبز، روغن جوانه گندم، روغن ماکادمیا، ویتامین E و... می شوند. این محصول مناسب انواع پوست ها است. برای استفاده از کانسیلر، نوک انگشتان خود را به آن آعشته کن. سپس آن را از گوشه داخلی چشم ها به طرف گوشه خارجی بمال. این کار را هر روز صبح و عصر انجام بده.

کانسیلر ضد آفتاب دور چشم پریم با ویژگی روشن کنندگی پوست، فاقد نشان دادن چروک های اطراف چشمان، می تواند تمام عیوب پوستی این قسمت از صورت را پنهان و رفع کند.

گاهی اوقات عواملی مانند استراحت کم و خواب ناکافی، آلرژی، ژنتیک، مصرف برخی داروها، برخی بیماری ها مانند تب، آسم، ناراحتی های کلیه و کبد، نبود تغذیه مناسب، نازک شدن تدریجی پوست دور چشم ها در نتیجه افزایش سن، اختلال شدت جریان خون در بافت زیر چشم ها، مصرف دخانیات و محافظت نکردن از پوست در برابر تابش نور خورشید می تواند باعث بروز چروک در اطراف چشم ها شود.

کانسیلر ضد آفتاب دور چشم پریم هم ماده ای مناسب بری روشن کردن حلقه های تیره زیر چشم ها به منظور آرایش چشم ها و هم محصولی برای مراقبت از پوست این ناحیه از صورت است.

مواد تشکیل دهنده موجود در این کانسیلر ضد آفتاب دور چشم پریم شامل عصاره ها و روغن های گیاهی با اثربخشی زیاد با ویژگی آنتی اکسیدانی، محرک سنتز کلاژن، تنظیم جریان خون و ضد میکروب، ضد التهاب و ضد چروک، سفت کننده و مرطوب کننده، نرم و جوان کننده، شفاف کننده، قابض و افزایش دهنده سلول های پوست است.

تمام این ویژگی ها، کانسیلر ضد آفتاب دور چشم پریم را به محصولی مناسب برای مراقبت از پوست دور چشم ها تبدیل می کند.

.

منبع : yasaman.com