آکاایران: آموزش نحوه استفاده از کرم دور چشم

آکاایران: مشکلات زیادی از حلقه های تیره گرفته تا چین و چروک، پوست ظریف و نازک اطراف چشم ها را تهدید می کند؛ ولی آیا راه حلی برای رفع مشکلات پوست این ناحیه از صورت وجود دارد؟ بله؛ استفاده از انواع کرم های دور چشم! ما در اینجا نحوه استفاده از کرم دور چشم را به تو یاد می دهیم تا همه چیز برای سلامت و زیبایی پوست دور چشم هایت مهیا باشد!

"فواید روغن کرچک برای دور چشم" را اینجا بخوانید.

مرحله اول نحوه استفاده از کرم دور چشم: بهترین کرم دور چشم را پیدا کن!

استفاده از کرم چشم در برنامه مراقبت از پوست، همیشه ایده ای عالی است؛ اما انتخاب کرم مناسب نیز اهمیت دارد. با مشخص کردن مشکلات اصلی پوست دور چشم های خود مانند پف، تیرگی یا چین و چروک های اطراف چشم می توانی برای انتخاب بهترین کرم دور چشم اقدام کنی.

مرحله دوم نحوه استفاده از کرم دور چشم: ترتیب استفاده از محصولات مراقبت از پوست را رعایت کن!

افزودن هر محصول مراقبت از پوست نوین، روال برنامه های تو را تغییر می دهد. استفاده از کرم دور چشم باید گام اول و آخر در مراقبت روزانه از پوست باشد. بنابراین، هر روز صبح پیش از آرایش کردن و هر شب پس از پاک کردن آرایش و شستن صورت خود، از این محصول استفاده کن.

مرحله سوم نحوه استفاده از کرم دور چشم: کرم را به صورت نقطه نقطه روی پوست قرار بده!

هنگامی که قصد داری از کرم دور چشم استفاده کنی، مقدار کمی از آن را به صورت نقطه نقطه زیر چشم ها قرار بده و آن را با ضربه های انگشت روی پوست خود پخش کن. از سمت گوشه داخلی چشم ها به طرف بیرون حرکت و کرم را به خوبی روی پوست پخش کن.

مرحله چهارم نحوه استفاده از کرم دور چشم: پوست اطراف چشم ها را نمال!

سریع ترین راه برای استفاده از یک محصول مراقبت از پوست، لزوماً به معنای بهترین راه استفاده از آن نیست.

بهتر است که کرم دور چشم را به آرامی روی پوست اطراف چشم های خود پخش کنی تا کاملاً جذب پوست شود! در واقع، ضربه زدن با ماساژ دادن فرق می کند.

نحوه استفاده از کرم دور چشم به شکل درست این است که از ضربه زدن با انگشتان یا تکه ای پنبه برای پخش کردن کرم روی پوست استفاده کنی. باید بدانی که برای این کار، هیچ کششی لازم نیست. با رعایت مراحل نحوه استفاده از کرم دور چشم بهترین بهره را از این محصول پوستی ببر.

.

منبع : yasaman.com