آکاایران: مراقبت از پوست در برابر آفتاب بسیار مهم است اما مواقعی پیش می آید که فراموش می کنیم ضد آفتاب بزنیم.

این روزها خیلی از کرم پودرها یا لوازم آرایش دارای SPF هستند اما اگر یک روز دلتان خواست که آرایش نکنید آنوقت چه؟ در اینجا سه راه به شما پیشنهاد می کنیم که بتوانید میزان SPF بیشتری به پوستتان برسانید.

یک محلول کاربردی:

محلول با SPF15

اگر دوست ندارید ضد آفتاب بزنید، از محلول های مراقبت پوست استفاده کنید که درون خود SPF دارند. یکی از محصولات مرغوب در این زمینه محلول روغنی توماس رات است که خاصیت مرطوب کنندگی فوق العاده، خواص ضد پیری پوست و SPF15 دارد. با زدن این روغن به پوستتان حتی اگر بخواهید فاقد آرایش هم بیرون بروید، خیالتان راحت است که پوست پرتوهای مضر خورشید را جذب نمی کند.

کرم های زیرسازی:

مواد آرایشی حاوی SPF

کرم صورت،محافظ در برابر آفتاب

فرمول های محصولاتی مثل کیت سامرویل که SPF15 دارند برای استفاده زیر آرایش بسیار مناسب اند چون لایه ای صاف و نامرئی روی پوست شما ایجاد می کنند و همچنین اگر روی آن هر نوع آرایشی بکنید باعث ماندگاری آرایشتان می شود.

پیشنهادی برای مرحله آخر آرایش:

SPF

پودر برنزه با SPF15

اگر کرم ضد آفتاب، مرطوب کننده دارای SPF یا محلول ها را فراموش کردید، جای نگرانی نیست. پودرهای پنکک که داری SPF هستند می توانند به کمک شما بیایند. محصولاتی مثل پودر برنزه کلینیک SPF15 دارد و می تواند به عنوان لایه آخر روی آرایش شما بنشیند و علاوه بر رنگ دلپذیر و گرمی که به چهره تان می دهد از پوست شما نیز محافظت کند.

.

منبع : webgardha.com