مدل موی عروس

​اگر عروسیتان نزدیک باشد قطعا دچار کمی استرس درباره آرایش و مدل مویتان هستید. متاسفانه برخی از خانم ها به خودی خود دلپذیر هستند اما در شب عروسی با آن همه ولخرجی نه تنها زیباتر نشده اند بلکه زیباییشان کاهش یافته است. در اینجا نکاتی درباره انتخاب مدل موی عروس و انتخاب آرایشگاه مناسب عروسی می گوییم تا قبل از شب عروسی، انتخاب مطمئنی داشته باشید.

رنگ موی مناسب برای عروس

رنگ موی مناسب برای شب عروسی، رنگ های تیره است. درست است که عروس هایی با موهای بلوند زیبایی خاصی دارند اما شما این عروس ها را فقط در ژورنال ها به صورت مدل می بینید. شما در شب عروسی در کنار آقا داماد هستید و اگر رنگ مویتان روشن باشد سن شما بیشتر از داماد نشان داده خواهد شد. در ضمن در ایران و کشورهای آسیایی به دلیل این که افراد چشم های تیره ای دارند بهتر است از رنگ موهای قهوه ای و قهوه ای سوخته استفاده شود. به طور کلی رنگ موهای تیره می تواند تضاد زیادی با لباس عروس ایجاد کند و چهره شما را زیباتر خواهد کرد.

درست است که شب عروسی هر عروسی دوست دارد که متفاوت باشد و مرکز توجه همگان قرار گیرد اما یادتان باشد که نباید زیاده روی کرد. مثلا مدل موی عروس خیلی شلوغ باشد و یا رنگ موی عروس خیلی متفاوت تر از همیشه باشد. چطور می توانید تضمین کنید که این مدل موی عروس به شما می آید و یا این رنگ مو مناسب شماست؟

انتخاب مدل موی عروس

انتخاب مدل موی عروس در روز عروسی کار بسیار دشواری است. پیشنهاد ما این است که قبل از انجام مراسم چند مدل موی عروس ببینید و با توجه به شرایطی که خواهیم گفت یک مدل را انتخاب کنید. 

کوتاه کردن مو قبل از روز عروسی

قبل از انجام هر کاری اگر می خواهید موهایتان را کوتاه کنید یک ماه و نیم قبل از مراسم عروسی این کار را انجام دهید. در این صورت نه تنها موهایتان دیگر جای قیچی ندارد بلکه به زیبایی تمام فرم گرفته است. البته یادتان باشد عروس هایی می توانند موهایشان را کوتاه کنند که موهای بسیار بلندی دارند و در روز عروسی به راحتی می توانند موهایشان را شینیون کنند. اگر موهایتان خیلی کوتاه است به هیچ عنوان به آن دست نزنید تا کمی بلند شود. حتی اگر مرتب نیست باز هم اقدام به کوتاه کردن آن ها نکنید. در روز عروسی آرایشگر می تواند با مهارت های خود آن ها را دلپذیر و مرتب کند.

به روز بودن مدل موی عروس

 سعی کنید که مدل موی عروس انتخاب شده به روز باشد. برخی از مدل ها به روز هستند اما خیلی زود از مد می افتند و در آینده به اصطلاح از مد افتاده می شود. مدل شینیون های ساده و در عین حال دلپذیر می تواند انتخاب مناسبی باشد.

اگر شنل بر روی سرتان می اندازید حتما از مدل موی عروس جمع و خلوت استفاده کنید. موهایی که شینیون شلوغ دارند و به خوبی سنجاق نخورده اند می توانند با کوچکترین حرکت شنل بر روی سرتان تغییر حالت دهند و جابجا شوند. پس درانتخاب مدل موی عروس دقت کنید.

مهارت آرایشگر

دقت کنید که هر چند مدل موی عروس انتخاب شده شیک و دلپذیر باشد اما در نهایت باید بدانید که آرایشگرتان از پس آن بر می آید یا خیر. مهارت آرایشگرتان را هم در نظر بگیرید.

یادتان باشد مهارت آرایشگر به این نیست که شما را شبیه بازیگر یا خواننده ای کند. چهره شما مخصوص شماست و دلیل ندارد هر چیزی که برای شخص دیگری مناسب باشد برای شما هم مناسب باشد.

پس در روز عروسیتان قبل از هر کاری از آرایشگر خود کمک بخواهید. مثلا نگویید قطعا این مدل موی عروس را می خواهم. ببینید آیا این مدل موی عروس به صورت شما می آید یا خیر؟

تصاویری از چند مدل موی عروس را ببینید. دقت کنید برخی از این مدل موها بسیار ساده هستند اما می توانند شما را خاص و زیباتر کنند.

آکاایران: مدل موی عروس همراه با نکاتی برای انتخاب بهتر

تصاویر مدل موی عروس

راه های انتخاب مدل موی عروس

مدل شینیون شلوغ هم زیبایی خاص خود را دارد و برخی از افراد این مدل موی عروس را می پسندند.

انتخاب مدل موی عروس

این مدل موی عروس بسیار ساده و زیباست و می تواند شما را در عین سادگی زیباترین کند.

مدل موی عروس در شب عروسی

رنگ موی عروس

مدل موی عروس مناسب

این مدل موی عروس بیشتر برای نامزدی مناسب است. در ایران به دلیل استفاده از شنل بهتر است که مدل موی عروس بسته و جمع باشد تا با رسیدن به مقصد تغییر زیادی نکند.

روش های انتخاب مدل موی عروس

اگر قد شما بلند است این مدل موی عروس را انتخاب کنید. مدل موی عروس باید با قد آقا داماد هماهنگ باشد. اگر شینیون شما پایین باشد در روز عروسی از داماد کوتاه تر خواهید بود در غیر این صورت قد داماد به چشم نخواهد آمد پس به فکر همسرتان هم باشید. البته آرایشگرها در انتخاب مدل موی عروس قبل از عروسی مشاوره می دهند و از همه لحاظ نکات را می سنجند.

شینیون جمع

مدل موی بسته

مدل شینیون

شینیون موی عروس

شینیون مو

مدل برای عروس

مدل مو

.

منبع : webgardha.com