آکاایران: ۸ مد آرایش بهاری

بهار از راه رسید و زمان آرایش های زمستانی هم تمام شد، امروز با ۸ مد آرایش بهار امسال آشنا می شویم. از مراسم بزرگ جوایز آکادمی اسکار گرفته تا کوچه و خیابان ها همه از این میکاپ ها استفاده کرده اند و شما هم با توجه به رنگ پوست و فرم صورت تان می توانید بهترین را برای میکاپ بهاری تان انتخاب کنید. امسال بیشتر آرایش های ملایم مد هستند و کسی به سمت آرایش های غلیظ نمی رود. در ادامه با این چند نوع آرایش بیشتر آشنا می شویم.

مد های آرایش بهاری

ابروهای پر: امسال ابروهای پر مد هستند و دیگر کسی از ابروهای برداشته شده و خط کشیده شده استقبال نمی کند، بلکه همه به سمت ابروهایی می روند که پر هستند و دست نخورده اند.

8 مد آرایش بهاری8 مد آرایش بهاری

لب های بی رنگ: امسال بهار لب های بی رنگ و طبیعی مد هستند، البته می توانید از رنگ صورتی به علاوه کمی برق لب برای آرایش لب تان استفاده کنید.

8 مد آرایش بهاری8 مد آرایش بهاری

آرایش چشم ذغالی و دودی: بعضی ها می گویند آرایش چشم دودی، بعضی ها می گویند اسموکی و بعضی هم ذغالی اما فرقی نمی کند همه این اسامی نام یک نوع آرایش هستند که بهار امسال می توانید استفاده کنید. این آرایش دلپذیر اگر زیر چشم پخش بشود زیباتر هم می شود. برای جذابیت بیشتر یک خط باریک روی پلک تان بکشید و سپس با دست آن را پخش کنید.

8 مد آرایش بهاری8 مد آرایش بهاری

آرایش مژه های افتاده: البته این آرایش را فقط می توان در میهمانی ها و مجالس استفاده کرد، زیرا که اصلاً این آرایش مجلسی است. برای میهمانی بهاریر خودتان می توانید از این آرایش استفاده کنید.

8 مد آرایش بهاری8 مد آرایش بهاری

لب هایی به رنگ آلبالو: این آرایش هم مخصوص میهمانی ها است. می توانید از رنگ آلبالویی به علاوه کمی برق لب استفاده کنید البته اگر رنگ پوست شما تیره است پیشنهاد می کنیم از این آرایش ستفاده نکنید و به سمت رنگ های روشن بروید.

8 مد آرایش بهاری8 مد آرایش بهاری

پوست طبیعی با کمی هایلایت: از استفاده زیاد کرم ها برای سفید نشان دادن پوست تان بپرهیزید. امسال بهار پوست های طبیعی با رنگ واقعی خودشان مد هستند، قرار نیست که همه مثل نیکول کیدمن سفید برفی باشند! هر کس زیبایی خاص خودش را دارد. امسال بهار برای پوست صورت تان از آرایش های ملایم و کم استفاده کنید و طبیعی باشید.

8 مد آرایش بهاری8 مد آرایش بهاری

8 مد آرایش بهاری8 مد آرایش بهاری

سایه چشم براق: امسال در میهمانی ها وو مجالس از این سایه چشم های براق و جالب انگیز استفاده کنید! البته زیاده روی نکنید و یادتان باشد که همیشه ملایم آرایش کنید و افراط نکنید تا غیر عادی شوید! امسال بهار با این سایه چشم ها زیباتر بدرخشید.

آرایش های بیشتر:

مدل آرایش ملایم صورت جذاب و جوان پسند

آرایش صورت برای خانم های جوان با چشم های قهوه ای

مدل آرایش ملایم و کارشده مناسب برای محیط بیرون

.

منبع : niksho.com