امسال ابروهای پر و نامنظم مد سال است. به همین بهانه شما را با روش های نوین اکستنشن ابرو که این روزها طرفداران زیادی در آرایشگاه ها داشته آشنا می کنیم.

آکاایران: روش های ساده و موثر برای پر کردن ابرو

چطور ابرو های خالی را پر کنیم؟

به هر حال داشتن ابروهای پر و نسبتا پهن نه تنها صورت را جوان تر نشان می دهد، بلکه چشم ها را هم درشت تر می کند و به همین دلیل کمتر خانمی ساده از آن می گذرد. برای داشتن ابروهایی دلپذیر مخصوصا اگر ابروهای کم پشت و خالی دارید، کافی است به چند نکته توجه داشته باشید.

از محصول مناسب استفاده کنید 

اگر می خواهید خط ابرو بکشید از مداد ابرو استفاده کنید. هنگام انتخاب مداد ابرو توجه داشته باشید رنگ آن نیم درجه از ابروی شما تیره تر باشد تا در عین پوشش دهی کامل ابرو رنگ چشمان شما را بهتر نشان دهد. خط ابرو را دوباره ترسیم کنید. این خط را کمی بالاتر از خط واقعی ابرو بکشید تا پرپشت تر دیده شود. در آخر به کمک انگشتان، این خطوط را محو کنید.

اگر ابروی توخالی دارید یا موهای ابروها خیلی نازک است از ژل ابرو کمک بگیرید تا پرتر به نظر برسند و موها ضخامت پیدا کنند.

اگر ابروهایتان خیلی خالی شده می توانید از تاتوی ابرو یا هاشور به سلیقه خود استفاده کنید. معمولا سالی یکبار باید تاتو را روتوش کنید.

اگر ابروهایتان نازک است و دوست دارید کمی آن را پررنگ تر و پرپشت تر جلوه دهید از ریمل ابرو کمک بگیرید. بهتر است ریمل را همرنگ ابروی خود انتخاب کنید. اگر بین دو رنگ شک دارید، رنگ تیره تر را بردارید.

.

منبع : gahar.ir