آکاایران: معرفی پاک کننده های بی نظیر آرایش چشم موجود در بازار

آکاایران: دارای چشم هایی حساس هستید و به آرایش چشم علاقه خاصی دارید ؟ درست است در بازار پاک کننده های آرایشی زیادی موجود است در این جا به معرفی پاک کننده های بی نظیر آرایش چشم موجود در بازار می پردازیم .

محصولی قدرتمند

شرکت فرانسوی لانکوم از مدت ها پیش پاک کننده چشم تک منظوره در میان محصولاتش بود اما این بار با تغییر فرمولاسیون و تبدیل آن به پاک‏کننده ای دو فاز مخصوص آرایش های ضدآب، محصول جدیدی به بازار عرضه کرده است. این پاک کننده قوی، اطراف چشم را فاقد ایجاد کوچک ترین خشکی تمیز کرده و با ترکیبات تازه خود باعث لطافت چشم های شما خواهد شد. پاک کننده دو فاز لانکوم مناسب افرادی است که از لنز استفاده می کنند و چشم هایی حساس دارند.

شاید استفاده همه گیر از لوازم آرایش ضدآب یا ۲۴ ساعته بین خانم ها رویای ثابت و ماندگار کردن طولانی مدت آرایش روی صورت را به حقیقت تبدیل کرد اما پاک کردن آنها هم درست از همان زمان به دردسری بزرگ مبدل شد. پاک کننده آرایش چشم و فاقد چربی کلینیک علاوه بر پاک کنندگی سریع، فاقد ایجاد تغییر در آرایش قسمت های دیگر صورت، به سادگی آرایش چشم ها را محو می کند.

به جنگ با ضد آب ها بروید

پوست اطراف چشم به اندازه چشم های تان حساس و آسیب پذیر هستند؛ به همین دلیل مواد شوینده با ترکیبات قلیایی به راحتی زمینه را برای بروز چین و چروک ها و خشکی پوست پلک فراهم می کند. لوسیون پاک کننده آرایش چشم دیور، نرم کننده ای مناسب مخصوص پوست حساس دور چشم است که به راحتی انواع آرایش حتی آرایش های غلیظ و ضدآب را از اطراف چشم شما پاک می کند. از طرفی این لوسیون فاقد ایجاد هرگونه احساس چربی روی پوست دور چشم شما، ظاهری شاداب، جوان و پاکیزه به پوست می بخشد.

پاک کننده ای از عصاره گل گندم

پاک کننده آرایش چشم دوکاره نیوآ مواد آرایشی بسیار قوی را به سرعت از سطح پوست شما پاک می کند. این محصول که برای هر نوع پوستی مناسب است، فاقد باقی گذاشتن هرگونه اثر چربی  با فرمولی سبک ترکیب شده و با ویتامین تسکین دهنده ۵ B، دور چشم شما را رطوبت رسانی می کند. این پاک کننده که از عصاره گل گندم گرفته شده است، از پلک های شما محافظت می کند.

بایودرما

از محلول پاک کننده آرایش صورت و دور چشم سن سى بیو متعلق به لابراتوآر فرانسوى بایودرما، در هر ٥ ثانیه یک عدد در کل دنیا به فروش مى رسد. این محصول که رتبه اول پاک کننده را در کشور فرانسه داراست، هر نوع آرایش غلیظ و ضدآب را از روى پوست بر مى دارد. از آنجایی که فرمولاسیون این محصول برگرفته از ساختمان پوست است، براى هر نوع پوست حساس نیز سازگار است. این محلول غنى از عصاره خیار بوده و التیام بخش است؛ فاقد الکل، عطر و فاقد نیاز به شست وشو با آب است.

پاک کننده ای با عملکرد کرم های دور چشم

اگر می خواهید با یک بار پاک کردن چشم ها از شر مواد آرایشی اطراف آن خلاص شوید، بهتر است پاک کننده آرایش چشم و لب استادرم را امتحان کنید؛ این پاک کننده دو فاز برای پاک کردن آرایش های ضدآب طراحی شده که با قدرت پاک کنندگی بالا باعث افزایش مقاومت طبیعی پوست اطراف چشم می شود. این پاک کننده حاوی سلولار واتر است که با آبرسانی پوست اطراف چشم، اثری مشابه کرم های دور چشم دارد.

ابانک : معرفی پاک کننده های بی نظیر آرایش چشم موجود در بازار

.

منبع : ww.abanak.ir