آکاایران: کرم پودر پوشاننده قوی از برند آرایشی Note

آکاایران: یکی از مهم ترین لوازم آرایشی صورت، کرم پودر است که از ویژگی های اصلی آن، قدرت پوشانندگی و ماندگاری بالا است. ما در این مقاله، چهار نوع کرم پودر پوشاننده قوی را از برند Note به تو معرفی می کنیم تا آرایش خود را با آن ها بی نقص تر کنی. این چهار مدل کرم پودر پوشاننده قوی همگی از برند محصولات آرایشی Note ساخت کشور ترکیه انتخاب شده اند که در ادامه، ویژگی های دیگر آن ها را می خوانی.

کرم پودر پوشاننده قوی و مرطوب کننده "نُت" مدل Luminous:

این کرم پودر پوشاننده قوی Note Luminous Moisturizing با SPF 15 در حجم ۳۵ میل تولید شده و محصول کشور ترکیه است. این کرم پودر حاوی روغن بادام شیرین و روغن ماکادمیا است که به همین دلیل نیز ویژگی مرطوب کنندگی بالا و دوام زیادی دارد. کرم پودر پوشاننده قوی Luminous هم رنگ پوست را متعادل می کند و هم ظاهری طبیعی به پوست می بخشد.

کرم پودر پوشاننده قوی از برند آرایشی Note کرم پودر پوشاننده قوی از برند آرایشی Note

کرم پودر پوشاننده قوی پمپی "نُت" مدل Detox & Protect:

کرم پودر پوشاننده قوی Note Detox & Protect با SPF 15 در حجم ۳۵ میل تولید شده و از پوست در برابر رادیکال های آزاد و اشعه های آسیب رسان نور خورشید محافظت می کند.

این کرم پودر پمپی حاوی عصاره خزه، روغن بادام شیرین و ویتامین E است که باعث لطافت و نرمی پوست می شود.

بیشتر بدانید: "بهترین کرم پودر برای پوست شما کدام است؟"

کرم پودر پوشاننده قوی از برند آرایشی Note کرم پودر پوشاننده قوی از برند آرایشی Note

کرم پودر پوشاننده قوی پمپی مات "نُت: مدل Mattifying Extreme Wear:

کرم پودر پوشاننده قوی Note Mattifying Extreme Wear با SPF 15 در حجم ۳۵ میل تولید شده و SPF 15 دارد. این محصول با [قدرت پوشانندگی بالا](چند پیشنهاد برای انتخاب کرم پودر با پوشانندگی عالی و مناسب پوست های چرب) حاوی روغن سدر و عصاره اسپیره است که تولید سبوم را در پوست کنترل می کند و ظاهری یکدست و مات به پوست می بخشد.

کرم پودر پوشاننده قوی از برند آرایشی Note کرم پودر پوشاننده قوی از برند آرایشی Note

کرم پودر پوشاننده قوی و جوان کننده "نُت" مدل Rejuvenating:

کرم پودر پوشاننده قوی Note Rejuvenating با SPF 15 در حجم ۳۵ میل، با دارا بودن ترکیباتی مانند پروتئین برنج و روغن آرگان، باعث بازسازی سلول های پوستی می شود. در ضمن، این محصول ماندگاری بالا و قدرت پوشانندگی فوق العاده ای دارد.

"چند پیشنهاد برای انتخاب کرم پودر با پوشانندگی عالی و مناسب پوست های چرب" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.com