آکاایران: مدل مو های برتر پرنسس دایانا، عروس خانواده سلطنتی

آکاایران: مدل مو های برتر پرنسس دایانا، عروس خانواده سلطنتی


پرنسس دایانا Diana عروس خانواده سلطنتی یکی از زنان تاثیرگذار و شیک پوش در دنیای مد در زمان خودش بود. به همین هبانه مدل مو های برتر پرنسس دایانا را در این مقاله گردآوری کرده ایم.

 مدل مو های پرنسس دایانا Diana

دایانا، شاهدخت ولز Diana, Princess of Wales ( دایانا فرانسس اسپنسر Diana Frances Spencer ) ( متولد ۱ ژوئیه ۱۹۶۱ – در گذشتهٔ ۳۱ اوت ۱۹۹۷) همسر اول چارلز، شاهزاده ولز، بود که بزرگترین فرزند و ولیعهد الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرا، است.
او برای فعالیت هایش در زمینهٔ جمع آوری پول برای خیریه های بین المللی و همچنین به عنوان یک شخصیت برجسته و مشهور در قرن بیستم شناخته شده بود. ازدواج او با شاهزادهٔ ولز در تاریخ ۲۹ ژوئیهٔ ۱۹۸۱ در کلیسای جامع سنت پل برگزار شد که مخاطبانی جهانی داشت و به وسیلهٔ بیش از ۷۵۰ میلیون نفر تماشا شد. با این ازدواج او القاب شاهدخت ولز، دوشس کورنوال، دوشس رافیسِی و کنتس چِستِر را به دست آورد. ثمرهٔ این ازدواج دو پسر بود، شاهزادگان ویلیام و هری، کسانی که در ردیف رسیدن به تاج و تخت بریتانیا دوم و پنجم هستند.

دایانا در یکی از خانواده های اشرافی انگلیس با دودمانی سلطنتی متولد شد. وی با اعلام نامزدی اش به چهره ای جهانی مبدل شد. او برای کارهای خیرخواهانه به رسمیت شناخته شده بود و از سال ۱۹۸۹ تا زمان مرگش، رئیس بیمارستان تخصصی اُرموند بود. دایانا در دوران ازدواجش و پس از آن به عنوان چهرهٔ برجستهٔ مطبوعات باقی ماند و ازدواج او پس از ۱۵ سال با طلاقی در تاریخ ۲۸ اوت ۱۹۹۶ به پایان رسید. توجه رسانه ها و مطبوعات جهان برای آخرین بار در تاریخ ۳۱ اوت ۱۹۹۷ به دایانا جلب شد، روزی که او در یک تصادف رانندگی در پاریس کشته شد.

مدل مو پرنسس دایانا Diana در سال 1981

 بهترین مدل مو پرنسس دایانا

 

مدل مو پرنسس دایانا Diana در سال 1983

 مدل مو های برتر

 

مدل مو پرنسس دایانا Diana در سال 1984

 مدل مو

 

مدل مو پرنسس دایانا Diana در سال 1984

مدل مو های برتر پرنسس دایانا، عروس خانواده سلطنتیپرنسس دایانا

 

مدل مو پرنسس دایانا Diana در سال 1988

 بهترین مدل مو پرنسس دایانا

 

مدل مو پرنسس دایانا Diana در سال 1997

 مدل مو های برتر

 

مدل مو پرنسس دایانا Diana در سال 1997

 مدل مو

 

 

تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ

 

.

منبع : seemorgh.com