آکاایران: معرفی ساده ترین روش رفع چروک دور چشم با مواد طبیعی

آکاایران: بسیاری از گیاهان طبیعی و دارویی وجود دارند که می توانند به عنوان مرطوب کننده پوست عمل کنند و چین و چروک های آن را از بین ببرند. رفع چروک دور چشم با مواد طبیعی نیز روشی امکان پذیر و ساده است که می تواند به سلامت پوست این ناحیه از صورت کمک زیادی کند.

"بهترین کارهایی که برای چروک دور چشم می توان انجام داد!" را اینجا بخوانید.

روغن هسته انگور: روغن هسته انگور دارای خواص مرطوب کنندگی و مغذی برای پوست است که مخصوصاً برای بهبود پوست اطراف چشم ها و اصلاح علایم کشش در این ناحیه مؤثر است. این ماده طبیعی برای رفع چین و چروک و جوانسازی پوست نیز مفید است و همچنین، به کاهش علایم پیر پوستی کمک می کند.

در ضمن، روغن هسته انگور پوست را هیدراته نگه می دارد و احتمال بروز خطوط و چین و چروک ها را به طور مؤثری کاهش می دهد.

ویتامین E: ویتامین E آنتی اکسیدانی قوی است که به رفع چین و چروک های پوست اطراف چشم ها کمک می کند. برای این منظور، هر شب پیش از رفتن به رختخواب، مایع داخل کپسول های ویتامین E را خارج کن و آن را اطراف چشمان خود بمال.

روغن نارگیل: روغن نارگیل تأثیر شگفت انگیزی بر پیشگیری از بروز چین و چروک های پوست صورت دارد. با ماساژ روغن نارگیل در ناحیه پوست اطراف چشم ها، پس از یک هفته، شاهد بروز نتایج شگفت انگیز آن خواهی بود. برای جلوگیری از چروک شدن پوست اطراف چشم ها، از روغن نارگیل به صورت روزانه استفاده کن.

آووکادو: همان طور که می دانی، آووکادو برای پوست عالی است و به طور مؤثری، چین و چروک های اطراف چشم ها را کاهش می دهد. برای این منظور، گوشت آووکادوی رسیده را در اطراف چشمان خود قرار بده تا روغن طبیعی موجود در آن به تولید روغن طبیعی در پوست کمک کند و پوست را جوان تر و جذاب تر نشان دهد.

خیار: یکی از مؤثرترین راه های رفع چروک دور چشم با مواد طبیعی استفاده از حلقه های خیار در اطراف چشم ها است. خیار سبب کاهش چین و چروک های اطراف چشم ها و همچنین، از بین رفتن پف این نواحی می شود.

آب لیمو: می توان از آب لیمو نیز برای رفع چروک دور چشم با مواد طبیعی استفاده کرد. برای این کار، تکه ای پنبه را به آب لیمو آغشته کن و دو بار در روز، صبح و شب آن را در اطراف چشم های خود قرار بده. مراقب باش آب لیمو داخل چشم هایت نرود. پس از چند هفته، شاهد کاهش قابل توجه چین و چروک ها در اطراف چشم های خود خواهی بود.

روغن کرچک: روغن کرچک یکی از قدیمی ترین درمان های شناخته شده برای رفع چروک دور چشم با مواد طبیعی است. برای استفاده از آن، پس از تمیز کردن صورت، چند قطره روغن کرچک را در ناحیه زیر چشم ها بمال و آن را ماساژ بده. این کار باعث صاف شدن و لطافت پوست می شود و علایم پیری را کاهش می دهد. باید این درمان را یک تا دو بار در هفته تکرار کنی تا چین و چروک های پوست اطراف چشم ها کاهش یابند.

.

منبع : yasaman.com